خانه / بورس و سهام / “شرانل” در 3 ماهه با تعدیل مثبت همراه شد

“شرانل” در 3 ماهه با تعدیل مثبت همراه شد

شرکت نفت ایرانول با یک صد میلیارد تومان سرمایه پیش بینی سال مالی منتهی به اسفند 92 را براساس عملکرد واقعی دوره 3 ماهه منتشر کرده است.

این شرکت برای هر سهم در سال مالی مذکور مبلغ 2289 ریال سود خالص پیش بینی کرده که در دوره مورد بررسی 29 درصد از این مبلغ را محقق نموده است.

“شرانل” که پیش از این برای هر سهم در سال مالی 92 مبلغ 1934 ریال عایدی خالص پیش بینی کرده بود گزارش اخیر خود را با تعدیل مثبت 18 درصدی همراه کرده که در گزارش اخیر صرفاً مبلغ ريالي فروش به دليل فروش صادراتي طي 3 ماهه افزایش یافته است.

طبق اعلام شرکت هيأت مديره درنظر دارد 70 درصد سود خالص را جهت تقسيم بين سهامداران به مجمع عمومي عادي ساليانه پيشنهاد نمايد و از طرفی مطابق اطلاعات دريافتي، پيش بيني خالص ساير درآمد(هزينه)هاي متفرقه براي سال 92 به مبلغ 31 میلیارد و 100 میلیون تومان (معادل 14 درصد سود خالص و به ازاي هر سهم مبلغ 312 ريال) عمدتاً شامل سود حاصل از فروش دارايي ثابت (ساختمان واقع در خيابان پاسداران) مي باشد.

گفتنی است این شرکت در دوره 3 ماهه مورد بررسی نرخ دلار را برای فروش 33 درصدی صادراتی 34777 ریال و خرید 9 درصدی مواد اولیه 27362 ریال در نظر گرفته است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*