خانه / آخرین اخبار / محرمانه؛ تبانی بزرگ در لیگ برتر فوتبال!

محرمانه؛ تبانی بزرگ در لیگ برتر فوتبال!

رئیس کمتیه اخلاق دستور داده است تا یک پرونده حساس مورد بررسی قرار بگیرد.
به گزارش تسنیم، چند روز پیش خبری نقل محافل شد مبنی بر اینکه یکی از مربیان لیگ برتری از مالک یک تیم دیگر پیشنهادی دریافت کرده که در ازای دریافت ویلایی به ارزش ۱۵۰ میلیون تومان در شمال کشور، امتیازات بازی رودرو را واگذار کند.
داستان به این شکل بوده که مالک یکی از تیم‌های لیگ برتری که تیمش در آستانه سقوط به لیگ دسته اول قرار داشته در یک اقدام عجیب به یک مربی مشهور پیشنهاد دهد که در هفته‌ای که تیم‌های‌شان با هم بازی دارند، کاری کند که تیمش شکست بخورد و در ازای آن یک ویلا دریافت کند. جالب اینکه دیدار مذکور با پیروزی تیم مالک پیشنهاد دهنده به پایان رسید.
علی‌اکبر محمدزاده رئیس کمیته اخلاق در این زمینه گفت: به دلیل حساس بودن موضوع، دستور داده‌ایم تا پرونده بررسی شود تا اطلاعات آن را در بیاورند.
وی بدون نام بردن از مربی خاطی عنوان کرد: این پرونده محرمانه است و بر اساس درج مطالب در رسانه‌ها این موضوع را شنیده‌ایم و نمی‌توان خیلی به گمانه‌زنی رسانه‌ها اطمینان کرد. هنوز شکایتی در این زمینه به دست کمیته اخلاق نرسیده اما با توجه به حساس بودن موضوع دستور کار داده‌ایم تا این پرونده به دقت مورد بررسی قرار بگیرد.

یک نظر ثبت شده

  1. خیلی چیزهایی بیشتر از این در فوتبال ما هست ولی ما نمیدانیم نمیگذارن ما بدانیم.. اگر مقداری ظرفیت داشتیم و کمی مطبوعات … بودند این همه اختلاس و بخو بخور و آلودگی فوتبال را نداشتیم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*