خانه / استخدام و بازار کار / بانک صادرات ایران استخدام می‌کند

بانک صادرات ایران استخدام می‌کند

بانک صادرات ایران به منظور تأمین نیروی انسانی خود در نظر دارد در استانهای اصفهان، فارس، همدان، قم و زنجان کارمند استخدام کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این بانک با هدف تأمین نیروی انسانی خود در نظر دارد در استانهای اصفهان، فارس، همدان، قم و زنجان به منظور تصدی شغل بانکدار (تحویلدار) از بین داوطلبان مرد از طریق برگزاری آزمون، انجام مصاحبه نیرو استخدام کند.

حداکثر سن برای متقاضیان 27 سال در نظر گرفته و دارندگان مدرک کارشناسی در رشته‌های تحصیلی؛ حسابداری – حقوق – آمار – کامپیوتر با گرایشهای (نرم افزار – سخت افزار)، فن‌آوری اطلاعات (IT) – صنایع با گرایش (برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها)، علوم اقتصادی با گرایشهای (بازرگانی – نظری- صنعتی- اقتصاد کشاورزی- پول و بانکداری)، مدیریت با گرایشهای (بازرگانی – صنعتی – دولتی- بیمه- امور گمرکی – بانکداری – فن‌آوری اطلاعات (IT) – ریاضی گرایش ( محض و کاربردی) می توانند در آزمون شرکت داشته باشند.

بر اساس این گزارش داوطلبان می توانند از ساعت 10 روز سه شنبه 12 شهریور 1392 با مراجعه به وب سایت اینترنتی این بانک به نشانی www.bsi.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت نام موجود اقدام و کد رهگیری دریافت کنند.

انتهای پیام

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*