خانه / آخرین اخبار / عاقبت بازیگر فراری و سر سپرده به ضدانقلاب+تصاویر

عاقبت بازیگر فراری و سر سپرده به ضدانقلاب+تصاویر

مینا لاکانی که در ابتدای خروج خود از کشور و سر سپردگی به رسانه های ضدانقلاب سر از صدای آمریکا درآورد این روزها چاره ای جز حضور در تئاترهای درجه سوم ندارد.

سید محمد حسینی که در ابتدای خروج خود از کشور در رسانه های ماهواره ای به عنوان شومن مشغول به فعالیت بود،پس از آنکه تاریخ مصرفش در تلویزیون های ماهواره ای به سر رسید او راهی جز سر سپردگی به رسانه های ضدانقلاب پیدا نکرد.

همسر سیدمحمد حسینی مینا لاکانی گلشیفته فراهانی عباس فخرآور شومن سید محمد حسینی بهار خادمی استریپ تیز

رسانه های ضدانقلاب از آنجا که وی چندین سال در ایران به عنوان شومن فعالیت داشت و از محبوبیت نسبی برخوردار بود از او دعوت به عمل آوردند تا آنجا که یک پای وی در صدای آمریکا بود و دیگری در تلویزیون پارس بود!

پس از آنکه رسانه های ضدانقلاب از او بهره برداری کردند و دیگر خبری از او در آن رسانه ها نبود، سید محمد حسینی به خیال آنکه عباس فخرآور می تواند پای او را به کاخ سفید باز کند با او همراه شد، ما در گذشته در خصوص فعالیت عباس فخرآور و سید محمدحسینی اطلاع رسانی کردیم و همچنین تصاویری از کنگرسمن دانا با سید محمد حسینی منتشر کردیم و از سر دلسوزی گفتیم که این اتفاقات خیلی زود تمام می شود و سید محمد حسینی بار دیگر به حال خود رها می شود! حال با گذشت تنها یکسال از آن وقایع شاهد حضور سید محمد حسینی در یک تئاتر درجه سوم هستیم که دست مایه آن البته طنز است

مینا لاکانی اما خیلی زودتر از آنچه که انتظار می رفت سر از این گونه برنامه ها درآورد، وی که در ابتدای خروج خود از کشور و سر سپردگی به رسانه های ضدانقلاب سر از صدای آمریکا درآورد این روزها چاره ای جز حضور در تئاترهای درجه سوم ندارد.

همسر سیدمحمد حسینی مینا لاکانی گلشیفته فراهانی عباس فخرآور شومن سید محمد حسینی بهار خادمی استریپ تیز

گفتنی است که گلشیفته فراهانی نیز پس از خروج خود از کشور اگرچه در سایت هالیوود برای چند هفته جزو چهره های مورد پسند کاربران بود و در یک فیلم در نقش دسته چندم همکار بازیگر معروف هالیوودی بود اما او نیز خیلی زود سر از فیلم های مستهجن در آورد، سر سپردگی گلشیفته فراهانی تا به حدی بود که وی برای نشان دادن این مهم خود را در مقابل دوربین برهنه کرد!

همسر سیدمحمد حسینی مینا لاکانی گلشیفته فراهانی عباس فخرآور شومن سید محمد حسینی بهار خادمی استریپ تیز

گفتنی است حضور سیدمحمد حسینی و مینا لاکانی در تئاتر “استریپ تیز” در شرایطی است که بازیگر دیگر این تئاتر یعنی “بهار خادمی” در آن حضور دارد و انتظار می رود با وجود این بازیگر تئاتر “استریپ تیز” رنگ و بوی ضداخلاقی داشته باشد.

۷ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. تو ملت ما هر آدم سرشناس بره اونور آب ضد انقلاب معرفی میشه.مگه انقلاب خوب وبد رو تعیین میکنه؟

 2. خودت فهمیدی چی گفتی؟!! اینایی که اینجا ازشون حرف زده شد رسما اعلام کردند که ضد نظامند. جدای از این، انقلاب خوب و بد رو تعریف نمیکنه اما تو فرهنگ شما آیا برهنه شدن خوبه یا بد؟ توهین به مقدسات اسلامی چه طور؟

 3. چرا این انقلاب شما از رفتن اینا لرزه میافته؟
  😊

  • انقلاب ما بد بخت بی دین!
   کجاش انقلاب به لرزه افتاده
   اونایی که رفتن به ….. خوردن افتادن
   خدا ان شاءالله تو و امثال تو رو اهل و عاقل کنه، اگه نشدید از رو زمین برتون داره
   چون لیاقت این کشور و انقلاب و دین رو ندارین

 4. جعفر کریم زاده اردبیل

  همه مامیدونیم اونایی که وطن فروشی کردن عاقبت خواروذلیل شدند

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*