خانه / آخرین اخبار / سلحشور: آنجلینا جولی آدم نمی شود!

سلحشور: آنجلینا جولی آدم نمی شود!

سلحشور گفت: «نه! آنجلینا جولی یک صهیونیست است و تمام کره زمین هم گناه آلود بودن و فساد این زن را هم می دانند و هم دیده اند؛ آن وقت به نظر شما این فرد می تواند آدم شود؟»
همسر آنجلینا جولی بیوگرافی فرج الله سلحشور بیوگرافی آنجلینا جولی

هفته نامه تماشاگران امروز: حدود سه سال پیش یک تهیه کننده از رایزنی برای حضور آنجلینا جولی بازیگر معروف سینمای هالیوود در یک فیلم ایرانی خبر داد؛ خبری که واکنش تند فرج الله سلحشور کارگردان سریال حضرت یوسف را به دنبال داشت. وی در یک گفت و گو با واژه های تندی از آنجلینا جولی یاد کرد. مساله به همین جا هم ختم نشد و او در حرف هایش حتی به بازیگران زن ایرانی هم رحم نکرد و جمع زیادی از آنها را از خود رنجاند.

حرف هایی که بیانیه ها و واکنش هایی را در پی داشت و… در نهایت سلحشور وادار به تغییر موضع و معذرت خواهی از بازیگران زن سینمای ایران شد. آن ماجرا این روزها به لطف جهانگیر الماسی دوباره بر سر زبان ها افتاده؛ او که در آیین نکوداشت ۳۳ سال فعالیت هنری سلحشور سخن می گفت، بابت تاثیر حرف های آقای کارگردان روی رویه زندگی آنجلینا جولی و تغییر نگاه او در انتخاب فیلم هایی که بازی می کند و پوشش در این فیلم ها، به سلحشور تبریک گفت. انتشار این حرفا ها بازتاب گسترده ای در بین خوانندگان سایت ها و خبرگزاری های مختلف داشت و حتی در بعضی موارد تعجب و واکنش تند آنها را به دنبال داشت.

سلحشور که این روزها با بیماری سرطان ریه دست و پنجه نرم می کند درباره این حرف ها و اینکه آیا به نظر او هم آنجلینا جولی در رویه زندگی و کاری اش تغییر داده، گفت: «نه! آنجلینا جولی یک صهیونیست است و تمام کره زمین هم گناه آلود بودن و فساد این زن را هم می دانند و هم دیده اند؛ آن وقت به نظر شما این فرد می تواند آدم شود؟» کارگردان سریال یوسف پیامبر در ادامه گفت: «حرف هایی که آقای الماسی گفتند نظر ایشان است؛ شاید برای اینکه اصلا فکر نمی کنند در سینما فساد وجود دارد.

اما تفکر من این نیست.» او همچنین در پایان پاسخ به این سوال که آیا به نظر شما اصلا حرف هایتان به گوش خانم جولی رسیده؟ گفت: «نه اصلا! ایشان چطور می تواند حرف های من را خوانده باشد و برایش مهم بوده باشد یا اصلا حرف های من چنددرصد از شخصیت ایشان را شامل می شود که بخواهند جواب بدهند؟ آن نامه ای که به نام ایشان در پاسخ به من منتشر شد را چند نفر از بازیگران سینمای خودمان نوشته بودند و اصلا از طرف ایشان نبود.»

۶ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. آقای سلحشور زود قضاوت می کنن. این خانوم همون بازیگری هست که از اسلام و مسلمانان دفاع می کند هرچند بدحجاب باشد. من خودم شخصا از ایشان فیلمی دیدم که با غیرت و جسارت از اسلام حمایت می کند.

  • ساده اندیش نباش خود را همرنگ مسلمانان می کند تا از روی دلسوزی بهشان ضربه بزند این انجلینا جولیتان امثال این بازیگران توسط دست های فراماسونری پشت پرده هالیوود مطرح و مشهور میشوند و مطیع اوامر ماسون هان
   انجلینا جولی کابالایی

 2. آنجلینا جولی یک یهودی کابالایی چطور حامی مسلمانان شده!!یه کم تفکر کنید اینها همه نقشه ی صهیونیستهاست..

 3. آقای سلحشور به شما چه مربوط که آنجلینا جولی چطور آدمیه و چطور زندگی میکنه شما کلاه خودتو سفت بچسب که باد نبرش رو تخت بیمارستان و بدگویی دیگران هر چند یه آدم بی دین اونو تو قبرخودش میذارن نگران نباشید گناهان اون شمارو آلوده نمیکنه…

 4. خدابه داد ما مسلمونها برسه که به اسم مسلمونی همه کارمیکنیم آقای سلحشور به خودتون تو آینه نگاه کنید ببینید از رحم و مروت و جوانمردی و لبخند مومن و چهره نورانی چی دارین ؟

  • سخت در اشتباهےد…سلحشور درست میگفت،شما بصیرت ندارین و تا بفهمین طول میکشه،شمام یکی هستین از انجلیناجولی بدتڔین که ازش دفاع میکنید

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*