خانه / آخرین اخبار / توهین بی‌شرمانه مجری شبکه مبتذل جم به مردم ایران! + عکس

توهین بی‌شرمانه مجری شبکه مبتذل جم به مردم ایران! + عکس

پسر بی‌سواد یک روستایی بی‌سواد، مردی که تنها مقدار ناچیزی با توحش فاصله داشت (۱)، سالها پس از مرگش مرثیه خوان پیدا کرد.

چندی است بطرز نامعمولی شبکه‌های ماهواره ای فارسی زبان مشغول تطهیر رضاخان قلدر در برنامه‌هایشان شده اند.

در این میان برخی مجریان دوآتشه این شبکه‌ها اما پا را فراتر گذاشته و افزون بر فعالیت شبکه ای، در صفحه‌های شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی هم اقدام به چنین کاری می‌کنند. یکی از این افراد که خود را از تیپ و تبار روشنفکری نشان می‌دهد مجری آتئیست (منکر خدا) شبکه مبتذل جم است.

محمدرضا سیگارودی یکی از اولین کسانی بود که از انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم ایران جدا شد و برای دوبله به شبکه مبتذل جم پیوست. او در آستانه سالگرد رحلت امام خمینی (ره)، تصویری از حضورش در کنار مجسمه رضا شاه در میدان تقسیم استانبول ترکیه منتشر کرد تا مراتب خاکساری خود به ارباب نوکر مابش را اعلام کند.

همسر شاهین نجفی بیوگرافی محمدرضا سیگارودی بیوگرافی شاهین نجفی

سیگارودی در توضیح عکس فوق نوشت: «میدان تقسیم استانبول – یادواره دومرد بزگ؛ آتاتورک و رضاشاه. یکی درگیر مردمی‌نیمه نفهم و دزد و دیگری گرفتار مشتی پفیوز زبان نفهم

هرچند حمایت بی چون و چرا از پادشاهی که یکی از سیاه ترین برگه‌های تاریخ ایران را رقم زد این روز‌ها برای شبکه‌های معاند نوعی ژست روشنفکری شده، اما این سبک توهین عریان به مردم ایران کم سابقه است. این توهین در حالی انجام شده است که این شبکه‌ها و عوامل آن مدعی هستند برای مردم ایران فعالیت‌های رسانه ای خود را دنبال می‌کنند!

همسر شاهین نجفی بیوگرافی محمدرضا سیگارودی بیوگرافی شاهین نجفی

جالب آنکه سیگارودی پیش از این نیز در حمایت از شاهین نجفی، رپ خوان مرتد، چند پست علیه خدا و  دین داران منتشر کرده بود.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. ادم فوقالعاده کثیفیه
    شدیداااااااااااا

  2. این مجری خیلی کثیفه تو اتلویزیون ا یران هم خیلی مورد اخلاقی داشت امید داریم به سزای عمل کثیفش برسد ؛ توهین به مردم شریف یه طرف قضیه ؛ رد خدا و انکار وجود خدا خیلی اسفناکه …..

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*