خانه / جالب و خواندنی / رابطه پنهانی محمدرضا شاه با گوگوش = شادی پهلوی! /عکس

رابطه پنهانی محمدرضا شاه با گوگوش = شادی پهلوی! /عکس

فائقه آتشین با نام پوششی گوگوش از سنین جوانی علاوه ارتباط با سرویس‌های جاسوسی ارتباط نزدیکی را نیز با دربار شاه پهلوی داشت. گوگوش نامی‌ارمنی برای پسران است، که ادعاهای مختلفی در رابطه با دلیل انتخاب این نام از سوی فائقه آتشین به عنوان نام هنری اش مطرح می‌شود از جمله اینکه در کودکی همبازی و همسایه فائقه پسرکی ارمنی به نام گوگوش بوده.

گوگوش از جمله افرادی بود که به جشن تولّد ولیعهد، رضا پهلوی دعوت شد و در آن جشن، به طور زنده به اجرای برنامه پرداخت. وی در سال ۱۹۷۶ در جریان جنگ ظفار به عمان رفت و برای سربازان ایرانی، برنامه اجرا کرد.

همسر محمدرضا شاه پهلوی همسر گوگوش عروسی محمدرضا شاه بیوگرافی گوگوش بیوگرافی شادی پهلوی ازدواج محمدرضا شاه

محمود قربانی (صاحب هتل کاباره میامی) در سال‌های ۱۳۵۱ تا ۱۳۵۴ همسر گوگوش بوده است. وی علاوه بر این با بهروز وثوقی، همایون مصداقی و مسعود کیمیایی نیز ازدواج کرده است. اخیراً با اظهارات تکان دهنده فردی به نام شادی پهلوی مشخص شده که ازدواج با محمود قربانی در واقع پوششی برای حاملگی نامشروع وی از محمدرضا پهلوی است.

من حاصل ازدواج پنهانی شاه و گوگوش هستم

«من حاصل ازدواج پنهانی شاه و گوگوش هستم.» این ادعای زنی با نام «شادی پهلوی» است که خود را فرزند ازدواج پنهانی شاه مخلوع ایران و یک خواننده زن لس آنجلسی می‌داند و می‌گوید حاضر است تا با آزمایش DNA هم ادعای خود را اثبات کند.

من شاهزاده شادی پهلوی به دلیل یک عمر آزار ساواک در حق من از ۵ سالگی به بعد و تنهایی و آزار و سو استفاده جنسی اعضای خانواده حقیقی نامادریم [فرح دیبا] که همگی در ساواک استخدام بودند، من به دلیل تجربه حیات با آنها امروز به درد شدید روحی دچار هستم و حال و روز من در حال حاضر طوری است اگر جواب این سوال از من پرسیده می‌شد من حتی “خوبم مرسی” را فقط وقتی خیلی مجبور بودم می‌گفتم بقیه اوقات داد میزدم:

به توچه ……؟ خوک کثیف ،از جلوی چشم من گورت را گم کن تا با تبر سر از تن حرامزادهات جدا نکردهام …کثافت …کثافت …کثافت پست … من پس از سالها زندان در آمریکا و اخراج از آمریکا  در سال ۲۰۱۰، از دسامبر ۲۰۱۲ تا حال پناهنده UN [سازمان ملل متحد] در ترکیه هستم و به فیسبوک پا گذشته‌ام و فیسبوک به نویی به دارویی آرامش اعصاب من تبدیل شده است من تنها هستم

اینها جملاتی ازشادی پهلوی دخترمحرمانه محمدرضا پهلوی و گوگوش است.

شادی پهلوی در صفحه خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی داستان تولد خود را از سرپرستان ساواکی خودش شنیده است این طور روایت می‌کند: «دلیل واقعی دستگیری مادرم توطئه بر علیه ولیعهد بود چون اگر من پسر به دنیا می‌آمدم موازنه‌های قدرت پشت پرده زیادی به هم می‌ریخت مادرم بعدا با وساطت غلام رضا پهلوی از زندان آزاد شد در آن زمان در ایران به دلیل سانسور ساواک جز اعضای محرم و داخلی دربار و ساواک و اعضای خانواده حقیقی فرح دیبا که من به دست آنها سپرده می‌شوم کسی از مردم عادی ایران از تولد دختری بین فائقه آتشین و محمد رضا پهلوی خبر دار نشده و من نیز به بقیه کوه اسرار پدرم و خانواده او ملحق میشوم …..مادرم کمی‌پس از تولد من به دستور ساواک و برای جلوگیری از پخش هر نوع .شایعه ای مبنی بر زایمان او از محمد رضا پهلوی او با همین شریک اخاذی مالی خود یعنی محمود قربانی ازدواج کرد و بار دیگر به دستور ساواک و برای واقعی نشان دادن ازدواج خود با قربانی او فرزند بعدی خود یعنی کامبیز قربانی را حامله شد من از سرپرستان ساواکی خود شنیده بودم که فرح برای انتقام از تولد من و همدستی مادرم در نقشه کودتای داخلی اسداله علم او در روز زایمان مادرم مامور به بیمارستان فرستاده و آنها بلافاصله پس از تولد کامبیز با دستگاه اتصال قلب شوک به سر او وارد می‌کنند کامبیز به این دلیل امروز کند ذهن. و لقب عقب مانده گرفته است.»

شادی پهلوی مدعی شده است: من به برادرم کامبیز قربانی هم بارها پیام دادم و گفتم برای آزمایش DNA به ترکیه بیاید تا داستان خود را ثابت کنم. او همچنین آرزو کرده روزی با مسلسل گوگوش را در جمع هوادارانش بکشد.

همسر محمدرضا شاه پهلوی همسر گوگوش عروسی محمدرضا شاه بیوگرافی گوگوش بیوگرافی شادی پهلوی ازدواج محمدرضا شاه

شادی پهلوی در فیسبوکش نوشت :

من , شادی پهلوی– فرزند فائقه آتشین معروف به گوگوش ومحمدرضا پهلوی —- آیا آهنگ وقتی میخندی گوگوش را به خاطر میاورید ؟
این آهنگ که با اسم خود من شروع میشود آهنگ خداحافظی مادرم به من بود قبل از اینکه از ۴ سالگی به عنوان گروگان سیاسی پدرم به دست اعضای خانواده حقیقی فرح پهلوی و ساواک سپرده شوم….مادرم با خواندن این آهنگ میخواست به من قوت قلب داده و مرا به خنده و بی خیالی تشویق کند 
.وقتی میخندی 
شادی جان منی وقتی داری می خندی
شاخه یاسمنی وقتی داری می خندی

ای که لب تازه تر از غنچه لاله داری
غنچه رو وا می کنی وقتی می خندی

وقتی لبت آویزه خنده می بنده
بر روی من چهره این دنیا می خنده

تو رو بخدا ای زیبای من
بیا که بخنده لبهای من
بخند و بخندون
دنیای من

هه هه ، هو هو

.. ,بزودی داستان یک عمر اسارت و سو استفاده همه آنها از من را به دنیا خواهم گفت — به آهنگ خداحافظی مادرم با من گوش بدهید — در کودکی ام هر بار که این آهنگ از رادیو پخش میشد همیشه به صورت جراحی پلاستیک شده خود دست میکشیدم ……و بطوری که خواهر فرح مرا نبیند – در یاد مادرم برای خود مخفیانه اشک میریختم

 

منبع : خبگزاری مهر و تابناک باتو

۱۶ دیدگاه

 1. یه کم قدیمی بود ولی هنوز که صد درصد نیست.

  (0)(0)
 2. فرح که تک فرزنهد بوده

  (0)(0)
 3. نکنه ناخوشی خاصی داره و خیالپردازی میکنه؟
  چنین چیزی اگه بود همون موقع مخالفین شاه میفهمیدند. علیه اش بکار میبردند.
  اینجا میگه ازدواج با قربانی پوششی برای حاملگی نامشروع بوده بعد میگه بعد از زایمان با او ازدواج کرده . اصلا بچه مگه از آسمون می افته ؟ گوگوش که دائم جلو چشم بوده چه جوری کسی متوجه حاملگیش نشده؟!
  اگه پسر میشد چه موازنه ای تغییر میکرد؟ شاه که اون موقع پسر داشت.همیشه هم پسر بزرگتر ولیعهد میشد.
  خواهر فرح؟!!!!! این دیگه از کجا در اومد اینم لابد حاصل رابطه نامشروع فریده دیبا با احمد شاه قاجاره.
  به هر حال من بازم فکر میکنم ایشون از اون دسته از آدمهایی باشه که علاقه شدیدی به یک شخص معروف (در اینجا گوگوش ) پیدا میکنه تا حدی که به بیماری و افکار غیر واقعی میکشه.

  (3)(0)
 4. چرا اینقدر دروغ و شایعه بخورد ملت میدین؟
  بسه دیگه خجالت بکشین

  (3)(0)
 5. شادی خیلی خیلی شبیه گوگوشه درضمن گفته حاضره با DNEهمه چیو ثابت کنه پس اطمینان داره.از فساد محمد رضا شاه هم که م همه خبر دارن

  (0)(3)
 6. از پتیاره گی گوگوش هر چی بگین کم گفتین

  (0)(3)
 7. گوگوش موقع ازدواج با محمود قربانی ۱۷ سالش بوده... اینطوری یاشه یعنی زیاد زیاد تو ۱۴ سالگی این خانومو باردار شده باشه که خیلی بعیده.... از طرفی هم گوگوش قبل از ازدواج با قربانی معروف نبوده... قربانی معروفش کرده... و بعد از قربانی به دربار راه پیدا کرده

  (0)(0)
  • چه ربطی داره!چه محاسبه اشتباهی....
   البته برای من جای تعجب نداره
   چون در کتب اصلی خاطرات اعلم و فرح به کثافت کاری های زیادی از صدر تا ذیل اشاره شده که به قول خودشون این تنها بخشی از اتفاقات پشت صحنه بوده و گاهی هم در اع هز خودشون دچار تناقض فاحش شدند مثل حرف های فرح تو شبکه دوزاری من و تو

   (0)(0)
 8. لطفا به کتابهای خاطرات علم سر بزنید تابا ماهیت بی بندوباری شاه یک کشورمتمدن وبزرگ آشنا بشید

  (0)(0)
 9. اصلاح می کنم علم

  (0)(0)
 10. خب به ما چه ؟
  اگه دخترش هستی خب به سلامتی
  اگه دخترش نیستی هم به سلامتی
  اگه شایعه نوشتی هم به سلامتی
  من گوشم از این حرفا پر هست دیگه عادت کردم

  (2)(0)
 11. در ضمن تو بیشتر شبیه جغد شب کار هستی تا دختر گوگوش!
  حالا شاه که مرده به کنار
  گوگوش بدبخت که زنده است چه گناهی کرده؟
  اگه حوصله سر رفته به جای دروغ نویسی بیا یکم به فکر آینده باش

  (3)(0)
 12. ولی خدائیش خیلی شبیه گوگوشه.

  (0)(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*