خانه / سیاسی / پاسخ احمدی نژاد به ارتباط کم آبی ایران با تحریم‌ها! / تصاویر تخریب نوار مرزی سردشت و جاده کشی شبانه برای واردات ۲۰۰۰ تن پرتقال مصری از ترکیه / لغو کنسرت کیهان کلهر یک روز بعد از دستور وزیر!

پاسخ احمدی نژاد به ارتباط کم آبی ایران با تحریم‌ها! / تصاویر تخریب نوار مرزی سردشت و جاده کشی شبانه برای واردات ۲۰۰۰ تن پرتقال مصری از ترکیه / لغو کنسرت کیهان کلهر یک روز بعد از دستور وزیر!

سراغ صحبت‌های اخیر دکتر روحانی رفتیم که در جمع فعالان محیط زیست تأکید کرد اگر مشکل تحریم رفع بشه، مشکل آب خوردن مردم هم رفع می‌شود.
بعد از اینکه نتوانستیم ارتباط تحریم و کم آبی را درک کنیم، سراغ صحبت‌های رئیس جمهور سابق رفتیم و به نوعی توانستیم پاسخ احمدی نژاد به ارتباط کم آبی ایران با تحریم‌ها را بیابیم؛ در ادامه برای اولین بار فیلم و تصاویر وحشتناک از تخریب نوار مرزی سردشت و جاده کشی شبانه ‌روی مرز رسمی کشور برای وار‌دات ۲۰۰۰ تن پرتقال مصری از ترکیه توسط یکی از پدرخوانده ها را منتشر می‌کنیم که قدرت این اشخاص را نشان می‌دهد‌ و در پایان به ماجرای لغو کنسرت کیهان کلهر یک روز بعد از دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، آن هم توسط اداره اماکن پرداختیم که نشان می‌دهد اماکن از متولی فرهنگ کشور قدرتمندتر است!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*