خانه / آخرین اخبار / این خانه را چه کسی می‌خرد؟ + متن آگهی

این خانه را چه کسی می‌خرد؟ + متن آگهی

در حالی که این روزها موضوع پرداخت وام مسکن ۸۰ میلیون تومانی با اقساط ماهیانه یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومانی برای طبقه متوسط جامعه به یک چالش تبدیل شده است، یک پنت هاوس در تهران به فروش گذاشته شده که قیمت هر متر مربع آن ۴۰ میلیون تومان است.

همین چند روز پیش بود که مدیر علمی طرح جامع مسکن در واکنش به اینکه چرا اقساط وام ۸۰ میلیون تومانی مسکن این قدر زیاد است،‌ گفته بود: وام ۸۰ میلیون تومانی مسکن برای اقشار متوسط رو به بالاست و اگر جامعه را به ۱۰ دهک تقسیم کنیم، این وام برای دهک‌های پنجم تا هشتم مناسب است، بنابراین ۴ دهک نخست نمی‌توانند از این وام‌ها بهره‌ای ببرند.

درست در همین مقطع زمانی، یکی از آگهی‌های جذاب حوزه مسکن منتشر شد. در این آگهی که مربوط به فروش یک پنت هاوس در منطقه زعفرانیه تهران است، اطلاعات جالبی وجود دارد.

این پنت‌هاوس ۴۵۰ متری، فقط ۱۵۰ متر روف گاردن دارد. ۲۰۰ متر سالن بدون ستون، چشم انداز ژورنالی ابدی، استخر شیشه‌ای داخل تراس و شیرآلات طلا از جمله امکانات این خانه است.

به گفته عامل فروش این ملک، پنت‌هاوس مورد نظر در آخرین طبقه یک برج ۱۲ طبقه در فاصله بین منطقه زعفرانیه و سعدآباد قرار گرفته است. این ملک ۴ اتاق خواب مستر به علاوه یک سوییت مستخدم دارد.

همچنین ۷ سرویس بهداشتی در این ملک وجود دارد که در آنها کاشی‌های به ارزش ۱٫۵ میلیون تومان در هر متر مربع استفاده شده است. سایر اطلاعات مربوط به این پنت هاوس را در متن آگهی مشاهده می‌کنید.

قیمت خام این خانه متری ۴۰ میلیون تومان است، اما قیمت تمام‌شده آن با احتساب هزینه‌های جانبی ۲۵ میلیارد تومان اعلام شده است.

گرانترین خانه تهران گرانترین خانه ایران عکس گرانترین خانه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*