خانه / آخرین اخبار / مردی که با یک چوب فکر میکند سوار مرسدس بنز شده + عکس

مردی که با یک چوب فکر میکند سوار مرسدس بنز شده + عکس

چوبی که برای قادر مرسدس بنز است :

قادر مردی جوان است که در شهر مانالیای ترکیه زندگی می کند . او کمی از لحاظ عقلی دچار اختلالات می باشد و به همین خاطر فکر می کند ، چوب بلندش ، مرسدس بنز است .

او بر روی این چوب آینه نصب کرده و سر چوب ، یک آنتن که مثلا آنتن رادیو می باشد . بر روی قسمت زیرین این چوب یک بطری بنزین گذاشته و خیال می کند که واقعا چوبش یک ماشین است و حتی به بنزین هم نیاز دارد .

اما جالبی ماجرا اینجاست که مردم شهر مانالیا ، قادر را می شناسند و با او مانند یک آدمی که واقعا مرسدس بنز دارد رفتار می کنند . در هنگام عبور و مرور از پشت چراغ قرمز ها ، مانند دیگر خودروها به قوانین احترام می گذارد و حق تقدم را رعایت می کند . حتی شده که هر چند وقت یک بار مرسدس بنزش را به نمایندگی های تعمیرات مرسدس برده و آنجا هم با او با لطافت تمام برخورد می شود و کاملا به او توضیح می دهند که ماشینش چه شده .

او حتی وقتی می خواهد خودرویش را پارک کند ، دیگران به او احترام گذاشته و جای پارک را به او می دهند . گفته می شود که حتی پلیس راهنمایی و رانندگی هم چند باری بخاطر سرعت زیاد ، ورود ممنوع ، حرکت در پیاده رو و یا پارک ممنوع جریمه کرده و خلاصه این که همه ی اهالی شهر با خیالات و دنیای کوچک او مدارا می کنند و این یعنی که هنوز هم انسان های خوش قلب در دنیا وجود دارند .

چگونه یک رینگ اسپرت مناسب برای خودرو انتخاب کنیم؟

مقایسه پژو پارس LX TU5 با سورن ELX EF7

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*