خانه / حوادث / قتل زن تهرانی توسط پسر افغانی پس از برقراری رابطه جنسی نامشروع

قتل زن تهرانی توسط پسر افغانی پس از برقراری رابطه جنسی نامشروع

پسری افغانی که دو سال پیش زنی مسن را پس از برقراری ارتباط نامشروع، در خانه‌اش به قتل رسانده بود انگیزه خود از این اقدام را «اختلاف مالی با مقتول» اعلام کرد.

صبح روز گذشته در شعبه ٧١ داگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی عزیزمحمدی، پسری ٢٣ ساله پشت جایگاه ایستاد تا درباره روزی حرف بزند که زنی مسن را به قتل رسانده بود.

او درباره روز حادثه گفت: «آبان ماه ٩١ بود که برای برقراری ارتباط نامشروع با مقتول همراه چهار نفر دیگر از دوستانم به خانه‌اش رفتم. مقتول سر قیمت با دوستانم درگیر شد و آنها خانه را ترک کردند. اما من که عصبانی شده بودم، یک پارچه را دور گردنش انداختم و آنقدر فشار دادم که خفه شد. نمی‌دانستم دارم چه کار می‌کنم. بعد از آن از خانه خارج شدم و فرار کردم. »

متهم که پس از مدتی مخفی شدن سرانجام با ردگیری شماره تماسش از سوی پلیس دستگیر شده بود در دادگاه با اظهار پشیمانی به سمت اولیای دم رفت و به پای آنها افتاد و گفت: من پشیمانم. مرا ببخشید.

در پایان جلسه دادگاه، شوهر و فرزند مقتول که پیش از این تقاضای قصاص متهم را داشتند، این‌بار سکوت کردند. آنها می‌خواستند با سایر اعضای خانواده درباره بخشیدن متهم مشورت کنند.

منبع: روزنامه اعتماد

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*