خانه / جالب و خواندنی / تارا کریمی ، همسر ۲۶ ساله رضا رویگری از مخالفت پدرش با ازدواجش می گوید + عکس

تارا کریمی ، همسر ۲۶ ساله رضا رویگری از مخالفت پدرش با ازدواجش می گوید + عکس

رضا رویگری بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون حدودا دو سالی میشود که به علت عوارض ناشی از سکته قلبی تقریبا از سینما و تلویزیون دور است. در این مدت این همسرش تارا کریمی است که تمام وقت کنار او حضور دارد و از وی پرستاری می‌کند.

همسر رضا رویگری همسر بازیگران بیوگرافی رضا رویگری بیوگرافی تارا کریمی ازدواج رضا رویگری

کریمی که ۲۶ ساله است و ۴۳ سال از رویگری کوچکتر است در گفتگویی درباره ماجرای آشنایی خود و این هنرپیشه خوش مشرب سخن گفته است.

وقتی برای استقبال رفتم با رضا آشنا شدم
تارا کریمی که در شیراز با رویگری آشنا شده با اشاره به اینکه قبل از آشنایی نمی‌دانسته وی بازیگر است می گوید: من اصلا ایشان را به عنوان بازیگر نمی شناختم و هیچ کاری از ایشان ندیده بودم. راستش در افتتاحیه برنامه ای در شیراز رضا رویگری به عنوان مهمان دعوت شده بود و دوست من هم وظیفه میزبانی ایشان را برعهده داشت. وقتی برای استقبال از ایشان به فرودگاه رفتیم اولین بار ایشان را دیدم و طی چند روزی که آنجا بودند با هم آشنا شدیم.

همسر رضا رویگری همسر بازیگران بیوگرافی رضا رویگری بیوگرافی تارا کریمی ازدواج رضا رویگری

وقتی “بوتیک” را دیدم از رضا ترسیدم
وی ادامه می دهد: واقعا تا آن موقع نمی دانستم ایشان بازیگر است و او به من پیشنهاد تماشای فیلم “بوتیک” را داد و زمانی که این فیلم را دیدم یک جورهایی واقعا ترسیدم و فکر کردم نکند شخصیتش مانند شخصیت داخل فیلم باشد و برای همین تا یک مدت به تلفن‌هایش جواب نمی‌دادم تا اینکه خودش پیامک داد و من هم پرسیدم شخصیت شما همین طوری‌ست؟ و ایشان هم پاسخ داد آن فقط یک نقش است و سپس پیشنهاد داد “اجاره نشینها” و بعد “مختارنامه” را ببینم.

پدرم مخالف ازدواجمان بود
تارا کریمی که موقع ازدواج با رویگری فقط ۲۳ سال داشت درباره مخالفت‌های والدین اش با این ازدواج بیان می کند: پدرم مخالف بود و حتی خواهر بزرگم مدام به من می‌گفت چه اتفاقی افتاده، تو که برنامه دیگری برای زندگی‌ات داشتی و نمی‌خواستی ازدواج کنی. اما به هر حال این اتفاق افتاد. خیلی‌ها می گفتند رضا جای پدرت است و از این ازدواج برحذر کن ولی حرف مردم برایم مهم نبود.

همسر رضا رویگری همسر بازیگران بیوگرافی رضا رویگری بیوگرافی تارا کریمی ازدواج رضا رویگری

رضا یک خانه داشت که آن را هم برای اینکه پسرش به زندان نیفتد فروخت
این زن جوان درباره وضعیت اقتصادی رویگری هنگام ازدواج با وی بیان می گوید: زمانی که من با رضا ازدواج کردم تنها با یک حلقه ازدواج کردیم. رضا یک خانه داشت که آن را هم بابت اینکه پسرش به خاطر عدم پرداخت مهریه به زندان نیفتد فروخت. حتی خانه ای که در آن ساکن هستیم اجاره ای است.

همسر رضا رویگری همسر بازیگران بیوگرافی رضا رویگری بیوگرافی تارا کریمی ازدواج رضا رویگری

همسر رضا رویگری همسر بازیگران بیوگرافی رضا رویگری بیوگرافی تارا کریمی ازدواج رضا رویگری

۲۰ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. دروغ میگه نمیشناختتش.میخواسته مشهور شه و الا اگه نه پول داشته نه سلامتی نه جوانی نه خوشگلی عاشق کلفتی کردن بوده!!ولی

  • به تو چه ؟؟؟ تارا با رضا خوشش اومده ازدواج کرده به هر دلیل …. به خودش مربوطه …. به تو چه ؟؟؟ سر پیازی یا ته پیاز ؟؟؟

   • تو حتما همچنان سینگلی بهت فشار اورده روز ۱۳ به در نشستی خونه جواب همه ملت ومیخوای بدی !! باشه بابا تو با همسن نوت ازدواج کن

 2. خانم جانم ایشان جای پدربزرگ مادر شماست نه پدر خود شما .اختلاف سنی من با پدرم ۲۲ ساله

 3. این تصاویر مضحک هستند نه جالب.حالا دختره خام بود اقای روگری شما میتونستید منصرفش کنید وبگید که نه .!!انگار شماهم بدت نمی اومد!!مسخرست بابا.این خانوم همه حرفهاش دروغه وبه شعور ملت داره توهین میکنه فقط میخواسته سراز سینما در بیاره همین.

 4. البته این .. رو هیچکس جز بابا رضا نمی گرفت

 5. با خانم مریم موافقم.

  حالا این تارای قصه ما باید یه عمر ….. فقط برای اینکه میخواسته معروف بشه. طفلک
  نکنه خودش آخرش با یه آمپول هوائی چیزی به کشتنش بده تا از دستش راحت بشه ؟

 6. واقعا چندش آوره یه دختر جوان شاداب بخواد با یک پیرمرد مسن ازدواج کنه!!!
  رضا رویگری این وسط داره واسه خودش ……..

 7. یا خدا باورم نمیشه اخه به خاطر چیییییییییی?

 8. واقعا زشته که این جور آدم هارو قضاوت میکنید و بنظرم بدبین و عیب جو هستید
  به هر حال اگه برای شهرت بود از ایشون پرستاری نمیکرد.
  بهتره یکم دیندار باشیم

 9. این خانم هیچ کار زشتی نکرده ازدواج با اختلاف سنی همه جای دنیا هست ایشون اگر عاشق شهرت بود راههای دیگه ای هم بود به نظر عاشقانه دوستش داره که با وجود نداری بیماری وسن بالا با ایشون مهربانانه زندگی می کنه واین عشق ها ممکنه برای خیلی ها قابل درک نباشه ولی اشون مهم خودشه که احساس رضایت به هر دلبلی در بودن با شوهرش داره

 10. سعی کنیم احترام همدیگه رو داشته باشیم و از دیگران عیب جویی نکنیم . خودمون سر تا پا ایرادیم .

 11. آرزوی موفقیت و سلامتی برای آقای رویگری هنرمند قدرتمند و همسر مهربونشون دارم . بدخواهان و عیب جویان هم ایشالله به جای سرک کشیدن به زندگی دیگران و فضولی و اظهار نظر در مورد زندگی دیگرون به زندگی خودشون برسند و اگه نمیتونن مرهم باشن ، نمک رو زخم دیگرون نذارن

 12. اونایی که میگن عشق !! اگه جنتب رویگری یه فرد عادی جامعه بدون سرشناس بودنشون بود بازم حاضر به ازدواج بودن !؟ البته در ازدواج دلایل و انگیزه های زیادی هست که وجود شهرت هم یکیشه هیچ ایرادی هم نداره

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*