خانه / آخرین اخبار / قیمت تمام شده حج تمتع برای هر زائر

قیمت تمام شده حج تمتع برای هر زائر

مدیرکل پذیرش، اعزام و هماهنگی سازمان حج و زیارت با بیان اینکه امسال قیمت تمام‌شده تمتع بین ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تا ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است، گفت: ۶۴ هزار زائر از اول شهریور به حج تمتع اعزام می‌شوند.

حسن سرخوش درباره اعزام زائران به حج تمتع گفت: ظرفیت سهمیه اعزام به تمتع امسال نسبت به سال گذشته تغییر نکرده است. امسال ۶۴ هزار نفر اعزام می‌شوند و در ۲ سال گذشته هم ۶۴ هزار نفر اعزام می‌شدند.

مدیرکل پذیرش، اعزام و هماهنگی سازمان حج و زیارت با بیان اینکه اولین پرواز اعزام زائران به حج تمتع اول شهریورماه انجام می‌شود، گفت: ۵۶ درصد زائران که شامل ۳۶ هزار نفر می‌شوند مدینه قبل هستند و ۴۴ درصد زائران که شامل ۲۸ هزار نفر می‌شوند مدینه بعد هستند.

وی افزود: جلسات آموزشی زائران تمتع آغاز شده و مدینه قبلی‌ها ۱۰ جلسه اموزشی دارند و مدینه بعدی‌ها ۱۲ جلسه آموزشی را باید بگذرانند.

سرخوش با اشاره به اینکه معاینات پزشکی ۵۰ درصد از زائران انجام شده است، گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته هتل‌های بی‌کیفیت از چرخه هتل‌های حج و زیارت در مکه و مدینه خارج شدند و هتل‌های با کیفیت بالا و استاندارد جایگزین آنها شدند.

مدیرکل پذیرش، اعزام و هماهنگی سازمان حج و زیارت در خصوص قیمت تمام شده حج تمتع برای زائران گفت: امسال با تلاش‌های صورت گرفته قیمت حج تمتع نسبت به سال گذشته ۵ درصد کاهش داشته است. امسال پایین‌ترین قیمت تمام شده تمتع ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و بالاترین قیمت آن ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*