خانه / آخرین اخبار / کلینیک مشاوره خانواده «آزاده نامداری»!

کلینیک مشاوره خانواده «آزاده نامداری»!

آزاده نامداری مجری زن تلویزیون که در ماههای اخیر بواسطه ماجرای جدایی از فرزاد حسنی، حاشیه برانگیز شده مشغول تجربه مشاغلی تازه تر است.

حدودا یک ماه و نیم پیش بود که از حضور وی به عنوان بازیگر زن فیلم تازه پرویز شهبازی با عنوان “نسیم” خبر داد و البته نیز این خبر دو هفته بعد از انتشار تایید شد.

نامداری این روزها در کنار بازی در “نسیم” به عنوان مشاوره روانشناسی نیز مشغول به کار است!

فرزاد حسنی و آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری

او در بخش “کلینیک” مجله “زندگی ایده آل” با بیان اینکه حوزه فعالیت جدیدش روانشناسی است از این گفته که قصد دارد در این حوزه برخی از روشهای درمانی را به زبان ساده برای مخاطبانش بیان کند.

او نام کلینیکش را “مشاوره روانشناسی و خانواده درمانی” گذاشته و عموم مخاطبان می توانند بدون پرداخت هر گونه وجهی و صرفا از طریق پست الکترونیک با وی در ارتباط بوده و مشکلاتشان را در میان بگذارند.

اینکه نامداری در مشاوره روانشناسی هم به اندازه اجرا تبحر داشته باشد را مخاطبانی که با ایشان مکاتبه می کنند هستند که تشخیص خواهند داد با این حال مرور پرسش یکی از مخاطبان و پاسخ نامداری به وی خالی از لطف نیست.

خانم نامداری! نمی توانم زندگی قبل از ۲۰۱۱ خود را تحمل کنم! چه کنم؟
این مخاطب دختری ۱۵ ساله و منطبق بر تاریخ میلادی فعالیت می کند(!!!) ادعا دارد خلق و خوی عجیبی پیدا کرده و آن هم اینکه نمی تواند زندگی قبل از سال ۲۰۱۱ خود را تحمل کند! یعنی حتی آهنگهایی که قبل از این زمان گوش می داده را نمی تواند بشنود چرا که حس عجیبی بهش دست میدهد و تپش قلبش بالا می رود.
حتما به روانکاو مراجعه کنید
نامداری در پاسخ به این مخاطب از این گفته که سن وی، سن خاصی است چون در دوران بلوغ قرار دارد و فضای فانتزی را تجربه می کند. این مجری سابق سپس با پرسیدن این سوال از مخاطب که آیا روند زندگی عادی وی مختل شده به وی توصیه کرده در صورت مثبت بودن پاسخ به این سوال حتما به روانکاو مراجعه کرده و از او کمک بخواهد.

یک نظر ثبت شده

  1. مثلاً چه لطفی داشت الاّف؟ اخ

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*