خانه / آخرین اخبار / اظهار نظر ستاره های والیبال ایران پس از فتح روسیه

اظهار نظر ستاره های والیبال ایران پس از فتح روسیه

بلند قامتان والیبال کشورمان یکشنبه شب ششمین دیدار خود از لیگ جهانی والیبال را با برتری ۳ بر صفر مقابل روسیه قهرمان المپیک لندن به پایان رسانند. درپایان این مسابقه مهدی مهدوی، مجتبی میراجانپور، محمدحسن صنوبر، امیر غفور، عادل غلامی و شهرام محمودی به اظهار نظر پرداخته و این پیروزی را ارزشمند توصیف کردند.

**مهدی مهدوی پاسور دوم تیم ملی والیبال ایران با تاکید براینکه تیم کشورمان ایران برای کسب نتیجه نیاز به فرصت داشت، گفت: برخی افراد صحبت هایی داشتند که نشان داد درک درستی نسبت به این موضوع ندارند و از خانواده والیبال نیستند.

وی این پیروزی را به مردم ایران تبریک گفت و ادامه داد: شکست روسیه به عنوان قهرمانی المپیک در دو مسابقه متوالی و کسب شش امتیاز کار آسانی نیست. قبل از خروج از ایران گفته بودم که مردم باید صبور باشند تا تیم ایران به نتیجه برسد.

پاسور تیم ملی والیبال افزود: گروه ایران بسیار سخت است و ما چند بازیکن جوان داریم که برای هماهنگی نیاز به زمان داشتند. در ضمن ایران همیشه در بازی های اول تورنمنت مهمی مثل لیگ جهانی با مشکل کار را آغاز می کند.

وی درباره دیدارهای تیم ایران در تهران گفت: بازی با حریفان در تهران راحت تر است زیرا حمایت ۱۲ هزار نفری را خواهیم داشت و قول می دهیم که تمام تلاش خودمان را انجام دهیم.

** مجتبی میرزاجانپور نیر اظهار داشت: در دو مسابقه با روسیه همه بازیکنان ایران عملکرد خوبی داشتند و امتیازات ارزشمندی را به ارمغان آوردند.

وی با بیان اینکه همه نفرات ایران عملکرد خوبی داشتند گفت: امروز سرویس های خوب و عالی کمک زیادی به ما داشت. آنچه که وظیفه ام بود انجام دادم و با کمک یکدیگر به موفقیت و برتری دست یافتیم.

امتیازآورترین بازیکن دیدار دوم ایران و روسیه درخصوص بازی های برگشت تیم ایران در تهران گفت : انشاالله با این عملکرد خوب بازی ها را در تهران واگذار نخواهیم کرد.

عکس لیگ جهانی والیبال برنامه لیگ جهانی والیبال اخبار والیبال اخبار لیگ جهانی والیبال

**  محمد حسن صنوبر نیز اظهار داشت: تیم ملی والیبال بعد از چهار دیدار به هماهنگی مورد انتظار رسید و دو پیروزی برابر روسیه با تلاش همه بازیکنان به دست آمد.

سرعتی زن افزود: قبل از آمدن به لیگ جهانی گفته بدوم که همه چیز را به زمان بسپارید و ما رفته رفته خوب خواهیم شد. امروز معنی فعل خواستن را همه فهمیدند و در ادامه نیز می توانیم بهتر از این هم باشیم چون تیم پتانسیل بالایی دارد.

ملی پوش والیبال ایران گفت: این پیروزی با تلاش همه نفرات کسب شد و امیدوارم در تهران آن نتیجه ای که باید بگیریم، به دست آوریم تا دل مردم را شاد کنیم.

وی در خصوص اینکه برخی تصور داشتند تیم ایران امسال موفقیت نخواهد داشت، گفت: هر چه که باشد روسیه تیم قدرتمندی است و تعدادی از منتقدان کم لطفی کردند و زود قضاوت داشتند. والیبال کار گروهی است و زمان بازیکنان را در شرایط مسابقه قرار خواهد داد، من قبلا گفتم اگر دو بازی اول را در تهران شروع می کردیم شاید شرایط بهتر بود.

**امیر غفور پس از دومین پیروزی تیم ایران برابر روسیه در هفته پنجم لیگ جهانی افزود: خدا را شکر توانستیم تیم پر قدرت روسیه را شکست دهیم و هم خودمان را از لحاظ روحی شارژ کردیم و هم اینکه یکی از حریف های خود را از دور مسابقات تقریبا خارج کردیم.

وی تاکید کرد: حالا فرصت خوبی است که از شش دیداری که میزبانیم در تهران خیلی خوب استفاده کنیم.

ملی پوش والیبال تصریح کرد: مطمین هستیم تیم هایی که به تهران خواهند آمد با جو سالن آزادی آشنا هستند و می دانند تماشاگران چطور تیم ملی را تشویق خواهند کرد و بازی در تهران برای هر تیمی سخت است.

وی در خصوص برگشت تیم بعد از امتیازات از دست رفته گفت: قضاوت زود هنگام برخی افراد باعث دلخوری بازیکنان شد و آنقدر نباید زود فراموش شود که تیم ایران چه نتایجی به دست آورده و به کجا رسیده است. اما متاسفانه یک شبه و با چهار باخت همه علیه تیم ایران شدند.

عکس لیگ جهانی والیبال برنامه لیگ جهانی والیبال اخبار والیبال اخبار لیگ جهانی والیبال

**عادل غلامی پس از پیروزی تیم ایران در دومین مسابقه برابر روسیه افزود: خدا را شکر شش امتیاز کامل به دست آوردیم. کمتر کسی فکر می کرد این نتایج را برابر روسیه به دست آوریم.
وی با بیان اینکه با هفت امتیاز به کسب پیروزی در دیدارهای تهران امیدواریم، گفت: در تهران تماشاگران برای حمایت می آیند و این موضوع شانس ایران را بیشتر خواهد کرد.
ملی پوش والیبال ایران تصریح کرد: قبل از مسابقه با روسیه شرایط سختی داشتیم. سال گذشته نیز اینگونه بود اما لیگ جهانی صبر و حوصله می خواهد.
وی تاکید کرد: تیم ایران در کوران مسابقات بود و برخی انتقادات به دلیل نداشتن صبر و حوصله منتقدان نابجا بود. اگر برای چهار شکست این گونه رفتار شود پس الان باید بازیکنان روسیه را دار بزنند چون شش شکست داشته اند.
غلامی افزود: افراد زیادی برای تیم ملی زحمت کشیدند و اگر برخی منتقدان کمی صبر و حوصله به خرج می دادند، نتایج مثبت این زحمات مشخص می شد.

**همچنین شهرام محمودی پس از پیروزی تیم ایران در دومین مسابقه برابر روسیه افزود: خدا را شکر که توانستیم سر بلند از بازی بیرون بیاییم و دل مردم را شاد کنیم و امتیاز کامل از دو مسابقه با روسیه کسب کنیم.

وی با بیان اینکه تیم ایران امسال شرایطی بهتر از سال قبل دارد، گفت: تیم ایران در شش مسابقه خارج از خانه موفق به کسب هفت امتیاز شده است و حالا شرایط سختی برای بازیکنان حریف در تهران ایجاد خواهیم کرد.

ملی پوش والیبال ایران افزود: جو سالن ۱۲ هزار نفری با کمک تماشاگران ایرانی برای حریفان سنگین خواهد بود و حالا امیدوار به آینده خواهیم بود که انشاالله امتیاز خوبی در تهران کسب کنیم و نگاهی به صعود نیز داشته باشیم.این کار سخت است اما می توانیم به دست آوریم.

محمودی در پاسخ به این موضوع که پیروزی ایران برابر روسیه به دور از تصور برخی افراد بود، نظر شما چیست؟ گفت: تیم ایران همیشه در شروع با مشکل روبرو می شود و امسال هم همینطور بود اما رفته رفته بهتر شدیم و من فکر میکنم رفاقت و همدلی بین بچه ها به ما کمک کرد. ۳۵ روز است از ایران دور هستیم و این اردوی طولانی مدت مشکلات خاص خود را دارد اما رفاقت بچه ها به تیم کمک کرد.

وی در پایان تاکید کرد: با این پیروزی فشار منتقدان کم خواهد شد، فشاری که بعد از چهار باخت در مقابل بهترین های دنیا شروع شد، این انتقادات به نا حق بود، ما چیزی از دست ندادیم، اما متاسفم برای منتقدان که چرا آنقدر تند برخورد کردند و این دو بازی نشان داد که ما می توانیم در مقابل تیم های بزرگ همچنان عالی باشیم

تیم ملی والیبال ایران در دو مسابقه متوالی در هفته پنجم لیگ جهانی موفق به شکست روسیه شد و شش امتیاز از این تیم به دست آورد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*