خانه / آخرین اخبار / زمان توزیع سبد کالای ماه رمضان

زمان توزیع سبد کالای ماه رمضان

سخنگوی دولت گفت: یارانه خردادماه برای ۷۶میلیون و ۵۷هزار و ۴۳۰ نفر واریز شده و از ساعت ۲۴ امشب قابل برداشت است‎. همچنین یارانه غیرنقدی به‌صورت سبد غذایی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان از شنبه قابل دریافت است‎.

محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت، صبح امروز سه‌شنبه در یک نشست خبری گفت: روز گذشته ۷هزار و ۲۹۶ میلیارد تومان از اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای از سوی سازمان مدیریت به خزانه داری برای پرداخت ابلاغ شد که پس از پرداخت حقوق خردادماه متناسب با وصولی‌ها و پرداخت‌های طرحهای عمرانی آغاز شود‎.
وی افزود: همچنین ۲هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان از ۵هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان از طرحهای عمرانی به ۳۱ استان تخصیص داده شد‎. یارانه خردادماه نیز برای ۷۶میلیون و ۵۷هزار و ۴۳۰ نفر واریز شد و از ساعت ۲۴ امشب قابل برداشت است‎.
سخنگوی دولت تصریح کرد: همچنین یارانه غیرنقدی به‌صورت سبد غذایی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان از شنبه قابل دریافت است‎.

اهم اظهارات سخنگوی دولت در ادامه به نقل از تسنیم می آید:

*ستاد تنظیم بازار برای کنترل قیمت ها در ماه رمضان فعالیت می‌کند و دولت با هرگونه افزایش قیمت موافق نیست و اساسا قابل تحمل نیست که با وجود فشار تحریم، عده‌ای هرچند معدود نسبت به تهدید فشارهای اقتصادی به خانوارها اقدام کنند.

*مردان دیپلماسی تمام تلاش خود را برای برداشتن تحریم‌های ظالمانه به کار می‌گیرند. کشورهای مدعی حقوق بشر و انسان‌ها، با وضع تحریم‌ها علیه ملت ایران خود بزرگترین ناقص این منافع هستند‎
*(در پاسخ به سوالی در خصوص انشار یک نظرسنجی در هفته نامه صدا وابسته به حزب کارگزاران مبنی بر کاهش محبوبیت دولت) این هفته نامه‌ای که خیلی هم نمی‌شناسمش بهتر است بیاید جواب خود را در سفر استانی خراسان شمالی و در کف خیابان ببیند؛ آمارهای ما مبین همراهی عواطف و اعتماد به دولت و شخص رئیس جمهور به مانند همان ۲۴ خرداد ۹۱ است‎.

* (با اشاره به موضوع جاسوسی از محل مذاکرات هسته‌ای ) این چیز بعیدی نیست و همواره از این دست رفتارها دارند و من آن را از رسانه‌ها شنیدم؛ باید منتطر نتیجه ماند و قطعا تیم هسته‌ای کشورمان موارد لازم را مدنظر قرار خواهند داد‎.
* رئیس جمهور مطلع به مسائل کشور هستند و روزهای یکشنبه و پنج شنبه از صبح تا ظهر گزارش تیم اقتصادی را تبیین و مطالعه می‌کنند و ارشادهای لازم را می‌دهند‎. آمارهای رئیس‌جمهو ر معتبرتر از آمارهای برخی دستگاه‌هایی است که از دید خود آمار می‌دهند‎.

*با بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار، امکان استخدام ۳۸ هزار جوان را در دستگاه های دولتی فراهم کردیم‎.

*استیضاح فانی تنها طرح استیضاحی نیست که در مجلس مطرح است؛ متاسفانه با خبر شدیم در ماه های پایانی عمر مجلس، تعداد طرح‌های استیضاح رو به افزایش است؛ ما تا آخرین روز با نمایندگانی که در کسوت نمایندگی مجلس باشند، به اقدامات قانونی آنان احترام می‌گذاریم‎.

*دولت با افزایش نرخ مکالمات تلفنی موافق نیست.

*طرح امر به معروف و نهی از منکر تعارضات و مغایرت‌هایی با قانون اساسی دارد و تلاش می‌کنیم مشکلات احتمالی که ممکن است برای مردم ایجاد کند را برطرف کنیم‎.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*