خانه / آخرین اخبار / خودروهای خارجی تا ۵۰ میلیون تومان + عکس و مشخصات

خودروهای خارجی تا ۵۰ میلیون تومان + عکس و مشخصات

قیمت خودرو معادل ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان در خارج از کشور با در نظر گرفتن حجم درآمد برای افراد با درآمد متوسط و تا حدودی متوسط رو به پایین است.

در حالی که این دامنه قیمتی در بازار داخل شامل انتخاب های زیادی نمی شود و تعداد کمی از خودروهای داخلی با این قیمت به عنوان قیمت متوسط رو به بالا عرضه می شوند.

از جمله حوزه های تعیین کننده برای شرکت های خودروسازی که فعالیت خودر را بر بازار بین المللی متمرکز کرده اند، ارائه خودروهای ارزان قیمت با کیفیت قابل قبول برای نفوذ در بازار پرفروش خودروهای با این سطح قیمتی است.

این خودروسازان در تلاش هستند، تا با ارائه کیفیت قابل قبول در کنار تجهیز این خودروها با امکانات متوسط رفاهی، قشر پرجمعیت با توان  خرید متوسط یا کم را به سوی خود جلب کرده و سود قابل توجهی را تحقق بخشند.

در گزارش جاری تعدادی از این خودروها که در حال حاضر در بازار موجود بوده و قیمت های پایه عرضه آنها ارائه شده است.

از سوی دیگر در پایان این گزارش شاهد مدل های محدود خودروهای تولیدی داخلی در این دامنه قیمتی خواهیم بود.

۱٫ میتسوبیشی میراژ:

این خودرو در بازار بین المللی با قیمت ۱۲۲۰۲ دلار یعنی حدود ۴۰ میلیون تومان عرضه می‌شود که از جمله محصولات محبوب میتسوبیشی ژاپن محسوب می شود.

مشخصات خودرو قیمت خودرو خارجی قیمت خودرو بهترین خودرو

 ۲٫ جیپ کامپس:

این خودروی آمریکایی با قیمت ۱۲۴۷۱ دلار معادل ۴۰ میلیون تومان در بازار بین المللی توسط شرکت سازنده جیپ عرضه می شود.

مشخصات خودرو قیمت خودرو خارجی قیمت خودرو بهترین خودرو

۳٫ فورد فوکوس:

این خودرو تولید شرکت فورد آمریکاست و با قیمت حدود ۱۳۳۵۰ دلاری، معادل ۴۴ میلیون تومانی، خود استقبال قابل قبولی در بازار بین المللی داشته است.

مشخصات خودرو قیمت خودرو خارجی قیمت خودرو بهترین خودرو

۴٫ کیا ریو:

این خودرو توسط شرکت خودروسازی کیاموتورز کره جنوبی که در حال حاضر زیر مجموعه هیوندای محسوب می‌شود، تولید می‌شود. قیمت پایه این خودرو ۱۳۴۱۰ دلار معادل ۴۴ میلیون تومان است.

مشخصات خودرو قیمت خودرو خارجی قیمت خودرو بهترین خودرو

۵٫ فیات ۵۰۰:

فیات ۵۰۰ توسط شرکت خودروسازی فیات ایتالیا به بازار جهانی عرضه شده است و قیمت پایه آن ۱۳۵۳۳ دلار، معادل  ۴۴٫۷ میلیون تومان است.

مشخصات خودرو قیمت خودرو خارجی قیمت خودرو بهترین خودرو

۶٫ دوج دارت:

دوج دارت از جمله خودروهای موجود زیر ۵۰ میلیون تومان در بازار جهانی است که ظاهری جذاب برای علاقه‌مندان به خودرو داشته و از قیمت قابل قبولی نیز برخوردار است. قیمت پایه این خود ۱۳۷۹۸ دلار برابر با ۴۵٫۵ میلیون تومان تعیین شده است.

مشخصات خودرو قیمت خودرو خارجی قیمت خودرو بهترین خودرو

۷٫جیپ پاتریوت:

به طور کلی مدل های جیپ از اقبال خوبی در میان علاقمندان به خودروهای شاسی بلند و مقاوم برخوردار هستند و این مدل با قیمت ۱۴۰۶۹ دلار، معادل ۴۶٫۴ میلیون تومان، می تواند گزینه بسیار مناسبی برای علاقه‌مندان کم بضاعت خودرو محسوب می شود.

مشخصات خودرو قیمت خودرو خارجی قیمت خودرو بهترین خودرو

منبع: فارس

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. ما چیکار به بازار بین المللی داریم.ایران با بازار بین المللی هیچ کاری نداره.بازار بین المللی خودرو تو ایران سایپا و ایران خودرو هستند.بازار ایران سر گردنه فروش خودرو تو دنیاست.ماشین دوازده هزار دلاری وقتی وارد ایران بشه در حدود صدوپنجاه میلیون تومان فروخته میشه.اگه خواستیم ماشین با قیمت بین المللی سوار بشیم فقط کافیه از ایران بریم بیرون.مهم نیست کجا.افغانستان،عراق،پاکستان یا امارات.تا وقتی تو ایران هستیم و با درآمدی که داریم فقط مجاز هستیم پراید سوار بشیم و مستقیم بریم بهشت زهرا.

  2. …..لعنت خدا و ۸۰ میلیون ایرانی بر پدر و مادر وارد کننده و سرمایه گذار ماشین در ایران لعنت و هزاران لعنت باد….

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*