خانه / حوادث / ضرب و شتم به خاطر صحبت با یک دختر! + عکس

ضرب و شتم به خاطر صحبت با یک دختر! + عکس

قربانی یک حمله وحشیانه خیابانی، عکس‌های دلخراش جراحت خود را در معرض نمایش گذاشت.

«براندون سوان» که در ساعت ۴ بعدازظهر روز سه‌شنبه – ۹ ژوئن – توسط یک جانی مورد ضرب و شتم قرار گرفت، عکس صورت صدمه دیده‌اش را در صفحه فیس‌بوک خود گذاشت.

به گفته پلیس، وقتی گزارش حمله به فردی در خیابان «راسن تیبل» داده شد، خود را به سرعت به محل حادثه رساندند و قربانی را که بی‌هوش و غرق در خون رها شده بود یافتند و او را توسط اورژانس به بیمارستان فرستادند.

واقعیت زندگی در آمریکا زندگی در انگلیس اخبار حوادث

این قربانی در اظهارات خود گفت: وقتی از کافی شاپ کینک نورمن بیرون آمدم و خواستم در امتداد خیابان چورچ قدم بزنم، خانمی را دیدم که پیش‌تر او را می‌شناختم. وقتی با آن دوست قدیمی که با مردی در کنارش بود احوال‌پرسی کردم، ناگهان آن مرد به من حمله کرد و مرا بر روی زمین انداخت و با مشت و لگد بر سر و صورتم کوبید.

کاربران فیس‌بوک بعد از دیدن عکس‌های او وحشت‌زده شدند و در همدردی با او گفتند: چطور امکان دارد یک انسان با هم نوع خودش این چنین رفتار کند؟ نمی‌توان باور کرد که تو فقط به خاطر حرف زدن با یک دوست قدیمی به این روز افتاده باشی. امیدواریم این جنایتکار بی‌رحم هرچه سریعتر دستگیر و به سزای عمل زشتش برسد.

این مرد قربانی که از جراحت و آسیب شدید در ناحیه صورت و کمرش رنج می‌برد، هم‌اکنون برای معالجه در بیمارستان بستری شده است.

جانی که هویتش هنوز معلوم نیست، تحت پیگرد قانونی قرار دارد و پلیس همچنان بدنبال اوست.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*