خانه / حوادث / فرار خونین از دست پلیس با نیسان آبی

فرار خونین از دست پلیس با نیسان آبی

ساعت ۰۵:۳۵ بیست و دوم خردادماه بر اساس اعلام مرکز پیام  ۱۱۰ مبنی بر سرقت مغازه در آدرس خیابان وفادار عوامل گشت یگان کلانتری ۱۴۴جوادیه تهرانپارس در محل حاضر شذند.

با حضور ماموران مشاده شد که سرنشینان یک دستگاه نیسان آبی رنگ قفل مغازه و کرکره برقی و شیشه را آن را به صورت ماهرانه ای تخریب نموده و درحال سرقت از مغازه هستند که به محض مشاهده واحد گشت و ماًمورین با خودرو نیسان قصد متواری شدن را داشتند که ماموران به تعقیب سارقین پرداخته و جهت متوقف نمودن خودرو سارقین که هیچ گونه توجهی به هشدار و ایست پلیس نداشتند، طبق قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک سه تیر هوایی با اسلحه سازمانی نمودند.

در ادامه راننده خودرو نیسان کنترل خودرو را ازدست داده که در دوربرگردان انتهای خیابان احسان خودرو واژگون و راننده و سرنشین خودرو را ترک و از محل متواری و هرکدام به طرفی گریختند.

در نهایت ماموران پس از تعقیب و گریز به صورت پیاده یکی از سارقان را دستگیر که در حین دستگیری متهم با ماموران درگیر شده و ماموران اقدام به شلیک یک تیر با اسلحه کلاشینکف به صورت هوایی نمودند که سارقان با شنیدن صدای تیر دیگر مقاومت نکرده وخود را تسلیم نمودند.

سرهنگ امیرهوشنگ امیری رییس کلانتری ۱۴۴جوادیه تهرانپارس درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: متهمان که خود را به هویت “منصور” و “جمشید” معرفی نمودند درحالیکه براثر واژگونی خودرو از ناحیه سر و دست و کتف مجروح شده بودند پس از دستگیری به کلانتری جوادیه تهرانپارس منتقل شدند و خودرو نیسان سارقین نیز به پارکینگ منتقل شد.

لازم به ذکر است  که در ۲۲ خرداد خودرو توسط سارقان از محدوده  یافت آباد به سرقت رفته بود که در سامانه توسط کلانتری ۱۵۱یافت اباد به عنوان خودرو مسروقه به ثبت رسیده بود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*