خانه / آخرین اخبار / حادثه هتل توحید مشهد و انتقام عربستان

حادثه هتل توحید مشهد و انتقام عربستان

درپی حادثه هتل توحید مشهد که ۴ زائر عربستانی جان خود را از دست دادند، سعودی‌ها این سانحه را دست آویزی برای تبلیغات ضد ایرانی خود کرده‌اند و در تلاشند مانع از سفر زائران عربستانی به ایران شوند تا از اقدام تهران در زمینه توقف حج عمره انتقام گرفته باشند.
وزارت امور خارجه عربستان سعودی از اتباع سعودی خواست از سفر به ایرات خودداری کنند و در صورت سفر به ایران به شدت مراقب باشند. همچنین در این بیانیه از دولت تهران خواسته شده از جان شهروندان سعودی در ایران حمایت شود و از افراد مصدوم شده در حادثه مشهد مراقبت کافی به عمل آید.
به گزارش به نقل از الشرق الاوسط، پس از آنکه دو نظامی سعودی در فرودگاه جده به حجاج نوجوان ایرانی تعرض کردند، تهران هم سفر زوار به عربستان برای حج عمره را متوقف کرد.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. ما از مدتی بعد از حادثه فرودگاه منتظر چنین اتفاقی برای زوار عربستانی بودیم. و این کار بنظر کار سازمان جاسوسی خود سعودیهاست. که هم خود را از دست شیعیان راحتت کند و هم شیعیان را از ایران بترساند و مانع رفت و آمد آنها به ایران شود و هم راه ارتباطی را قطع کند و هم زمینه تبلیغاتی بر علیه ایران فراهم کند و هم اهداف دیگر….
    مرگ بر آل یهود.

  2. دروغ زیادی میگی کوکو

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*