خانه / آخرین اخبار / میلاد عبادی پور ، ستاره‌ای که کواچ را به خاطرش می‌کوبیدند

میلاد عبادی پور ، ستاره‌ای که کواچ را به خاطرش می‌کوبیدند

او اما در بازی های لیگ جهانی ٢٠١۴ مقابل ایتالیا اولین بازی را برای تیم ملی تجربه کرد و نمایش خوبی هم داشت، هر چند ایران باخت اما بوبان از بازیکن جدیدی رونمایی کرد، مثل ولاسکو. کواچ که اعتقاد زیادی به میلاد عبادی پور پیدا کرده بود حتی در بازی با برزیل هم او را از همان اول به زمین فرستاد، جوان کم تجربه ارومیه ای اما کم نیاورد و با اسپک ها و سرویس هایش امتیاز می گرفت.

 

بیوگرافی میلاد عبادی پور

او همان اولین سال تجربه اش در تیم ملی با تجربه لیگ جهانی، قهرمانی جهان و بازی های آسیایی آبدیده شد، تا حدی که یکی از دریافت کننده های فیکس محسوب می شود. او امسال با اندوخته تجربیات سال قبل، خیلی پخته تر کار کرد. اوج کار او امسال در بازی های لیگ جهانی مقابل روسیه بود، هم دریافت می کرد، هم اسپک می زد و هم پوىن سرویس مستقیم می گرفت.

بیوگرافی میلاد عبادی پور

دریافت کننده ٢٢ ساله تیم ملی که تا قبل آمدن محمد جواد معنوی نژاد کوچک ترین ملی پوش بود جمعه شب در بازی اول هفته ششم لیگ جهانی با پوىن سرویس امتیاز ٢۵ را برای ایران ثبت کرد تا اولین پیروزی بازی های خانگی به دست بیاید.

او بعداز پیروزی ایران در اولین بازی هفته ششم لیگ جهانی حالا صدرنشین جدول بهترین اسپوکر با ۵۴/٧۶ درصد موفقیت است. کواچ با اعتماد به میلاد نشان داد او هم مثل ولاسکو بازیکنان مستعد را می شناسد.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. واقعا بازی میلاد عبادی پور عالی بود
    امیدوارم تو بازی های بعد ی هم بتونه بدرخشه

  2. واقعا خیلی خیلی خوبه خیلی?ایشالاه نوفق باشه همیشه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*