خانه / آخرین اخبار / اظهار نظر جنجالی بهرام رادان بازیگر ایرانی درباره قانون ازدواج همجنسگرایان در آمریکا

اظهار نظر جنجالی بهرام رادان بازیگر ایرانی درباره قانون ازدواج همجنسگرایان در آمریکا

بهرام رادان در یک توئیت تصویب قانون ازدواج همجنسگرایان در آمریکا را اتافقی تاریخی شبیه قانون لغو برده‌داری دانست؛ حرفی که با واکنش گسترده‌ دنبال کنندگان صفحه‌ او در توئیتر مواجه شد.

این بازیگر سینما در توئیت خود نوشت: «رای دیروز دیوان عالی امریکا در قانونی اعلام کردن ازدواج همجنسگراها اتفاقی تاریخی بود، شاید به اندازه لغو برده داری… از لینکلن تا اوباما…»

بیوگرافی بهرام رادان اینستاگرام بهرام رادان

یکی از کاربران به نام امیر در واکنش به این پست نوشت که «بازم هرجور فکر می کنم تو حوزه فعالیت شما نیست ، واقعا ربطی نداره.»

کاربر دیگری هم خطاب به رادان نوشت که بهتر است او چند کتاب بخواند تا دریابد که این قانون(ازدواج همجنسگراها) و برده داری با هم فرق دارند.

این پست تا زمان تنظیم این خبر ۲۱ بار بازنشر(ریتوئیت) شده و ۱۰۸ نفر هم آن را پسندیده‌اند.

برخی از کاربران هم در پای این توئیت خطاب به دوستان خود و رادان از واکنش های احتمالی به این اظهار نظر گفته‌اند؛ «تصور تیتر روزنا‌مه‌ و اخبار و سایتای خبری هم وحشتناکه…»

یکی دیگر از کاربران هم نوشته که این بازیگر باید بارو بندیلش را جمع کند و آماده‌ی رفتن شود.

رادان اما بعد از این توئیت با خواندن نوشته یکی از دنبال کنندگان صفحه‌اش، نظرش را در این باره تکمیل کرد. یکی از دنبال کنندگان صفحه‌ی او فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به این بازیگر تبریک گفته بود و نوشته بود که «ماه مبارک رمضان با خوشحالی درمورد ازدواج همجنس بازا تناسب نداره، فی الواقع.»

رادان هم در پاسخ او نوشت:«اولا نباید تناسب داشته باشه، دوما خوشحالی نبود چون نفع یا ضرری برای من نداره، منظور تابوئیست که شکسه شد.»

۸ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. یا مسلمان هستی یا نیستی. اگه هستی تسلیم قانون خدا میشی و کاری رو که خدا حروم کرده رو حروم میدونی کاری هم به ادله بقیه نداری. اگه نیستی میفتی دنبال چرندیات مکاتب غربی و حقوق بشر همونایی که هر روز یه جنگ به پا میکنن تا بیشتر اسلحه بفروشن. همونا واست راه و روش زندگی تعیین میکنن.

  2. خیلی جالبه میگه تابوییست که شکسته شده!خب شده که شده مگه تو خبرگزاری هستی ؟واقعا که کل دنیا هنرمند دارن کشور ماام داره..

  3. آفرین بهرام رادان که هیچ وقت حکومتی نشد خیلی دوستت دارم

  4. من شخصا از این کار متنفرم و به نظرم آقای رادان و اکثر ایرانی ها هم اینطور باشندمسئله اینجاست که اکثر ما منظور ایشان را درک نکردیم شک نکنید که منظور آقای رادان آزادی و احترام به افکار و شخصیت افراد در حامعه مغرب زمین ! است حال چه آن افکار خوب و یا بد باشد و هر کسی مطابق آدآب و شخصیت خود بدون اینکه مزاحم کسی شود زندگی میکند و قانون هم از آن حمایت میکند ، دوستان بدانید که به زور نمیشود بر افکار حکومت کرد …..

  5. بهرام رادان همونی هست که اولین نفر زایمان م ا رابه او تبریک گفت واو را رفیق خطاب کرد

  6. به نظرمن اگر هم جنس بازی افتخار باشه و نشان تمدن، پس قوم لوت با تمدن ترین افرادی بودند که تا بحال خدا خلق کرده، چون حدود دو هزار سال پیش هم جنس گرا بودند و البته سزاشو هم دیدند..!!!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*