خانه / آخرین اخبار / اولین قربانی برنامه (ماه عسل) احسان علیخانی! + عکس

اولین قربانی برنامه (ماه عسل) احسان علیخانی! + عکس

جوانی به ظاهر عاشق‌پیشه در شهر بابل ، با الگوبرداری غلط از مهمان برنامه ماه عسل، سعی داشت با نمایش خودکشی از بالای یک ساختمان ، خود را در مقابل چشمان دختری که قصد ازدواج با او را داشت نشان دهد!

آن روزها که جعبه جادو اختراع می‌شد ، مخترع‌اش احتمالا در خیال سرگرم‌کردن نوع انسان بود.

مخترع  TV فکرش را هم نمی‌کرد کار بشریت و تلویزیون آنقدر به هم بپیچد که هیچ اندیشه گره‌گشایی قادر به باز کردنش نباشد.

همسر احسان علیخانی مهمانان ماه عسل عکس خودکشی سایت ماه عسل بیوگرافی احسان علیخانی برنامه ماه عسل برنامه احسان علیخانی اخبار خودکشی اخبار بابل

این‌روزها اما ، موسیقی ، سینما، تلویزیون  و احتمالا بیش از همه اینترنت آنچنان در جان مخاطبانش رخنه کرده است که می توان از هر بیننده و شنونده و کاربر بی‌ظرفیتی انتظار هر رفتاری را داشت.

از کاربران خودباخته مجازی که برای لایک از هیچ عملی فروگذار نمی‌کنند تا برخی تماشاگران معلوم‌الحال سینما که با ضد قهرمان فیلم همزاد پنداری می‌کنند.

و البته اندک مخاطبانی که در هنگام تماشای تلویزیون از خود بی‌خود می‌شوند و نمکدان را بجای نمک در آش می‌اندازند. مخاطبانی که از خود داشته و فکری ندارند و به ناچار دست به تقلید کورکورانه از کسانی می زنند که خودشان برای نشان دادن یک عمل اشتباه به مخاطبان و برائت از آن، مهمان برنامه‌ای شده اند.

مهمانان یک برنامه تلویزیونی دعوت می‌شوند تا مخاطبان آگاهی یابند از تجربیات و رویدادهای زندگی آنها ، شاید از این مسیر عبرت گیرند برای رفتارهایی عاقلانه‌تر.

*مهمان ها دعوت می شوند تا الگو باشند

این الگوبرداری اما دو سویه دارد؛ از یک طرف می‌توانیم عمل مثبت و کردار نیک یک مهمان را سرلوحه کار خود قرار دهیم و از سوی دیگر اگر یک مهمان در گذشته خود عملی خطا را انجام داده باشد ما می‌توانیم از پیامدهای منفی آن عبرت بگیریم و آنچه را که صلاحمان را در پی دارد انجام دهیم.

همسر احسان علیخانی مهمانان ماه عسل عکس خودکشی سایت ماه عسل بیوگرافی احسان علیخانی برنامه ماه عسل برنامه احسان علیخانی اخبار خودکشی اخبار بابل

مخاطب به ظاهر عاشق‌پیشه ماه عسل اما مسیر رسیدن به خواسته‌اش را آنچنان اشتباه گرفته است که از پشت‌بام ساختمانی ۳ طبقه سر درآورده و به جای پریدن از ساختمان به نظر می‌آید که عشقش را پرانده باشد…!

۸ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. جمع کنین این مسخره بازی هاراآقا ……. …
  یعنی چی اولین قربانی برنامه ماه عسل
  خدایه چیزی به اسم عقل داده به مردم……..گیریم علیخانی بگه بروتوچاه این بایدبره.این همهاتفاقات بدتوجامعه میفته اگه مردم بخوان الگوبرداری کنن که الان همشون دزد میشن.حالاخوبه علیخانی صددفعه گفت اینابچه بازی درآودن کاکاراشتباهی کردن.ازاین به بعدهرکی خودکشی کردتقصیربونامه ماه عسله.

 2. بد اموزی این برنامه
  جمعش کن علیخانی
  چند نفر این اتفاق براشون افتاداین ویژه افطار ماست والا شبکه دو ویک قبول میکنم وبرنامه دعوت بهتر از اینها اصلا عمو پوررنگ که همزمان لا این برنامه پخش میشه مجری هم که دیگه لوسترین اجرا رو داشت .

 3. این عکس برای چن سال پیشه.واقعا چرا سعی دارین احسان علیخانی رو خراب کنید؟؟؟تاالان سه چهار تا خبر از علیخانی گذاشتین تو هرکدومم میخواین به نحوی ازچشم بندازینش.این کارا دیگه قدیمی شده.

 4. هرچقدر که دلتون میخواد این مزخرفات رو بنویسین
  با این چرتوپرتا نمیتونین احسان علیخانی رو از چشم طرفدارای واقعیش بندازین
  هرچقدر دلتون میخواد تلاش کنین ولی فایده ای نداره
  زور الکی نزنین…

 5. آقا یا خانوم (م)
  تو هم یکی از اون حسودا
  چشت دراد
  چیه ؟؟؟؟
  حقیقت تلخه برات….ههههه

 6. هرکی برنامشو دوست نداره نگاه نکنه کسی مجبورتون نکرده درضمن بااین حرفاتون هم نمیتونین احسان وازچشم طرفداراش بندازین البته ازچشم طرفدارای واقعیش من که عاشق احسان وبرنامشم شماهم هرچقدردلتون میخوادازاین مزخرفات بنویسین حسودا

 7. میدونین چیه چون همه دخترا عاشق احسانن پسرا دارن از حسودی میترکن واسه همینم میخوان خرابش کنن بابا ولش کنین بیچاره رو حسودا

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*