خانه / آخرین اخبار / مرگ شاهین نجفی / خواننده هتاک به طرز هولناکی در آتش سوخت + تصاویر

مرگ شاهین نجفی / خواننده هتاک به طرز هولناکی در آتش سوخت + تصاویر

طی چندروز گذشته خبری در فضای مجازی دست به دست شد که  مدیر برنامه شاهین نجفی Shahin Najafi در صفحه شخصی خود  گفته است، یکشنبه شب (۷تیرماه) یک حادثه آتش سوزی در منزل این خواننده مرتد رخ داده که وی  پس از انتقال به بیمارستان به هلاکت رسیده است.

این شایعه تا جایی پیش رفت که در شبکه های اجتماعی سخن از تائید این خبر توسط خبرگزاری های آلمانی به میان آمد که  بر اساس این ادعا خبرگزاری های آلمان ضمن تایید مرگ شاهین نجفی هتاک جسد وی را به پزشکی قانونی انتقال داده تا علت کشته شدن او را تشخیص دهند.

همسر شاهین نجفی شاهین نجفی بیوگرافی شاهین نجفی Shahin Najafi

همسر شاهین نجفی شاهین نجفی بیوگرافی شاهین نجفی Shahin Najafi

بعد از اهانت های بی شرمانه وی به ائمه معصومین علیهم السلام بود که شبکه های “بی بی سی فارسی” و “صدای آمریکا” مصاحبه های اختصاصی با وی برگزار کردند که به نوعی به این اهانت ها دست مریزاد گفتند.

طبق اخبار تایید نشده، مدتی بود که شاهین نجفی در انظار دیده نشده و بر اساس گزارش ها تحت حمایت و نظارت شدید سرویس امنیتی آلمان روزگار سیاه خود را سپری می کرد اما اکنون خبر مرگش به سرعت در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

همسر شاهین نجفی شاهین نجفی بیوگرافی شاهین نجفی Shahin Najafi

باشگاه خبرنگاران

 

۸ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. اینجا هم نسوزه اونجا حتما میسوزه عجله نکنید

  2. لعنت و نفرین و عذاب خدا بر شاهین نجفی و امثال او که دین خدا را مسخره کردند . اگه خبر به هلاکت رسیدنش درست باشد صدقه میدم . شادی میکنم . خدا لعنتش کند

  3. خدااااا
    کاشکی واقعی بود

  4. خوب حالا که الکی بود خیالم راحت شد خوب شد نمرده بود بعدشم مرد چی میشد؟

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*