خانه / آخرین اخبار / برنامه “ماه عسل‌” توبیخ شد + متن معاون سیما

برنامه “ماه عسل‌” توبیخ شد + متن معاون سیما

در پی حاشیه‌های پیش‌آمده برای دو برنامه «ماه عسل»، علی‌اصغر پورمحمدی – معاون سیما – در نامه‌ای به شبکه سه تذکر داد و خواستار توبیخ عوامل انتخاب میهمان‌های دو برنامه یادشده شد.
خبرگزاری ایسنا: در متن نامه پورمحمدی به مدیر شبکه سه که عنوان «توبیخ ماه عسل، تذکر به شبکه سه» در بالای آن درج شده، آمده است:

«جناب آقای سیدغلامرضا میرحسینی

مدیر محترم شبکه سه سیما

با سلام و‌ آرزوی موفقیت

برنامه ماه عسل از برنامه‌های معنوی‌، تاثیرگذار و پرمخاطب رسانه ملی در ماه مبارک رمضان محسوب می‌شود که دست‌اندرکاران آن توانسته‌اند با تلاش چندساله اوقات خوبی را برای مردم عزیز ایران بخصوص روزه‌داران مومن فراهم کنند. اما امسال علی‌رغم جدیت جنابعالی و گروه برنامه‌ساز برای افزایش کیفیت و محتوای این برنامه و توجه ویژه‌ به انتخاب بهتر سوژه‌ها و میهمانان مناسب که نسبت به سال‌های گذشته از جذابیت و تاثیر بیش‌تری برخوردارند، متاسفانه دو برنامه و دو انتخاب غلط در ماه عسل امسال از شیرینی و شهد این زحمات کاسته است و موضوعات و مفاهیمی مطرح شده است که نه در ماه عسل که در هیچ‌یک از برنامه‌های دیگر سیما نیز جایی ندارند.

از آن‌جا که تکرار این‌گونه اشتباهات قابل اغماض نیست‌، با تذکر به جنابعالی، لازم است ضمن توبیخ عوامل آن انتخاب غلط، به نظارت موثر بر تصحیح‌، ارتقا و ادامه مسیر خوش‌سابقه این برنامه اهتمام کنید.»

برنامه «ماه عسل» با تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی قبل از افطار از شبکه سه سیما پخش می‌شود. امسال حضور برخی میهمان‌ها در این برنامه با حاشیه‌ها و انتقادهایی همراه شده است.

۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. نقطه ضعف بزرگ این برنامه اینه که نوعی خود شیفتگی و اعتماد به نفس کاذب در رفتار مجری (علیخانی) به وضوح دیده میشه . ایشون به راحتی در خیلی از قسمتها سعی کرده با بکارگیری عبارات سخیف و طعنه های مضحک ، مهمانان برنامه ( بخصوص جوانترها ) رو تحقیر کنه . حتی بعضی وقتها با نوعی رفتار بیمارگونه مهمان برنامه رو سرکوب میکنه و مهمانان هم از روی ناچاری فقط با لبخندی تلخ این رفتار زشت آقای علیخانی رو مشایعت میکنند . چنین رفتار بیمارگونه ای رو در مصاحبه ی چند سال پیش همین آقای علیخانی با بازیگر نقش جومونگ دیدیم که خیلی تاسف بار بود . همچنین ایشون مدام حرف میهمانان رو قطع میکنه بطوریکه بسیاری از حرفها نیمه کاره میمونه و با این کار با اعصاب بینندگان بازی می کنه . به نظر میرسه این برنامه بیشتر تبدیل شده به نمایشی از شیرین کاریهای آقای علیخانی .

    • بله شما درست میگین مصاحبش با سامی یوسف هم باعث خجالت ما ایرانیا شد. اعتماد به نفس کاذب داره خفه اش میکنه .علی ضیا هم بدتر از احسان جوری با مهمونا حرف میزنه که انگار میخواد مچشونو بگیره…..

  2. پروانه عکاسی نریمانی 14ساله

    کاش شوهر من توبیخ می شد کاش میمرد کاش طلاقم می داد . دوستش ندارم ابدا و اصلا از بسکه خود شیفته و متکبره

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*