خانه / آخرین اخبار / بیوگرافی سارا و نیکا سریال پایتخت + عکس پدر ، مادر و برادر

بیوگرافی سارا و نیکا سریال پایتخت + عکس پدر ، مادر و برادر

جهت اطلاع دوستان زیادی که سوال کرده بودند این دوقلوها متولد ۸ مرداد ۱۳۸۳ از تهران هستند و در حال حاضر همراه با خانواده در سوئد زندگی می‌کنند.

یکی از بازیگران محبوب سریال پایتخت سارا و نیکا هستند که در ادامه عکسهایی از آنها را در کنار پدر و مادر واقعیشان مشاهده میکنید.

مادر سارا و نیکا سریال پایتخت خانواده سارا و نیکا پدر سارا و نیکا بیوگرافی نسرین جلیلی بیوگرافی سارا و نیکا بازیگران پایتخت

نسرین جلیلی مادرنیکا و سارا فرقانی” که نقش فرزندان نقی سریال “پایتخت” را بازی می کنند، گفت:  امیدوارم سارا و نیکا با بازی در سریال “پایتخت” که در خارج از کشور هم بیننده های زیادی دارد سفیر هنری باشند و از طریق این سریال فرهنگ و خانواده ایرانی را به زیبایی به مردم دیگر کشورها معرفی کنند.

مادر سارا و نیکا سریال پایتخت خانواده سارا و نیکا پدر سارا و نیکا بیوگرافی نسرین جلیلی بیوگرافی سارا و نیکا بازیگران پایتخت
جلیلی با اشاره به علاقمندی بچه ها برای همراهی با “پایتخت ۳” هم گفت: اتفاق جالبی که در کنار سریال “پایتخت ۱” افتاد این بود که صمیمت واقعی بین اعضای سازنده سریال برقرار شد و بچه ها با تمام عوامل و بازیگرها ارتباط خوب و صمیمی داشتند و من هم دلم نیامد بچه ها با این تیم همراه نشوند بخصوص اینکه سریالی است که خودم هم آن را دوست دارم.

مادر سارا و نیکا درباره تمایلش برای بازیگری دخترانش در فیلم یا سریالهای دیگر هم گفت: فعلا نمی خواهم بچه ها بازیگر شوند زیرا الان در مرحله ای هستند که باید درس بخوانند و بازی در “پایتخت” برایشان کافی است.

مادر سارا و نیکا سریال پایتخت خانواده سارا و نیکا پدر سارا و نیکا بیوگرافی نسرین جلیلی بیوگرافی سارا و نیکا بازیگران پایتخت

وی همچنین از استقبال خوب ایرانیان خارج از کشور از سریالهای ایرانی خبرداد و گفت: نه تنها “پایتخت”، بلکه سریال های ایرانی در کشورهای دیگر از جمله سوئد که محل زندگی ماست، طرفداران زیادی دارد.

مادر سارا و نیکا سریال پایتخت خانواده سارا و نیکا پدر سارا و نیکا بیوگرافی نسرین جلیلی بیوگرافی سارا و نیکا بازیگران پایتختسارا ، آیین و نیکا

وی که ۹ سال دارد، درباره اینکه بازی در این سریال لطمه ای به درس او وارد می کند یا خیر؟ گفت: روزهایی که کار نداریم، درس هم می خوانیم.
سارا خواهر دوقلوی نیکا هم درباره تفاوت “پایتخت ۳” با سری قبل نیز گفت: سریال نوروز امسال از “پایتخت ۲” خنده دار تر بود، بخصوص اینکه ارسطو در این سری، ازدواج هم می کند. (انتخاب)

 

سارا و نیکا فرقانی اصل دوقلوهای سریال  پایتخت

 مادر سارا و نیکا سریال پایتخت خانواده سارا و نیکا پدر سارا و نیکا بیوگرافی نسرین جلیلی بیوگرافی سارا و نیکا بازیگران پایتخت

سارا و نیکا فرقانی اصل به همراه پدر و مادر واقعیشان

مادر سارا و نیکا سریال پایتخت خانواده سارا و نیکا پدر سارا و نیکا بیوگرافی نسرین جلیلی بیوگرافی سارا و نیکا بازیگران پایتخت

مادر سارا و نیکا سریال پایتخت خانواده سارا و نیکا پدر سارا و نیکا بیوگرافی نسرین جلیلی بیوگرافی سارا و نیکا بازیگران پایتخت

مادر سارا و نیکا سریال پایتخت خانواده سارا و نیکا پدر سارا و نیکا بیوگرافی نسرین جلیلی بیوگرافی سارا و نیکا بازیگران پایتخت

 

 

۳۰ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. در کشور ما دختر بچه ۱۰ ساله کم بود که رفتن اینارو آوردن؟ بهتر نبود از داخل مملکتمون بازیگر دختر استفاده میشد؟ تا با بازی آنها به خانواده دخترا کمکی هم بشه؟ این دوتا که وضع مالی خانواده شان خوبه در سوئد هم زندگی می کنند!!!! چرا نباید از دختر بچه هایی که در کشورمون زندگی می کنند با هزار و یک مشکل هم مواجه اند با بازی خودشون می توانند وضعیت خانواده شان را بهتر کنند استفاده نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ بنده انتخاب این دو دختر را مناسب سریال نمیدانم؟؟؟؟

  • هنر که کاسبی نیست اتفاقا کارخوبی کرده دوتابچه که ازوطنشون دورن اینطوری رابطه احساسی وفرهنگیشون باوطن حفظ میشه واین حتی اگه برای دونفراتفاق بیفته کارباارزشیه مسئول رفع فقردرجامعه کسان دیگری هستندسازنده فیلم که نمیتونه انتخاب بازیگرشوبراساس معضل بیکاری بچه های فقیرانجام بده

  • اقای محترم قابل توجه شما سارا و نیکا همین امسال برای تحصیل به سوئد رفتن بعدشم میخوان بیان شما نمیخواد جای کارگردان تصمیم بگیرین !!!!

  • عزیزم اونا فقط برای تحصیل رفتن این یکی از دلایلشه اما دلیل اصلی رفتن به خارج اونا اینه که پدر سارا نیکا در سوعد زنندگی میکنه به خاطر همین اونا به سوعد رفتن .اونا مثل ما ایرانی هستند این چه حرفیه میزنی

  • درود بر شرفت آقای سام من بشدت باهات موافقم لایککککککککککککک

  • نوع تربیت اینها باعث شده کم حرف وخیلی موادب باشند و این چیزیه که کارگردان میخواست چون دیالوگی برای این نقش وجود نداشت

  • من کاملا با آقا سام عزیزم موافقم

 2. نامه سرگشاده به محسن تنابنده، سیروس مقدم ، الهام غفوری و تمامی عوامل سریال پایتخت
  بارها گفته ایم و اکنون نیز می گوییم ظرفیت ما مازندرانی ها بالا است که شما تاکنون توانسته اید مجموعه سریال های پایتخت را بسازید و این را نیز اعلام می کنیم در صورتی که از مازندران سریال غیر طنز با زبان مازنی نه سبک صحبت عوامل پایتخت برای کل کشور پخش می شد آن وقت نگرانی ما در مورد ساخته های شما کمتر بود اما در این میدان خالی که فقط پایتخت در حال معرفی مازندرانی ها به کل کشور می باشد ما نگران هستیم، نگران اینکه این فرهنگ غنی و این مردمان دوست داشتنی چقدر خوار و سخیف به کل کشور معرفی شوند.
  آنچه برای ما بسیار عجیب است اصرار شما برای ادامه این سریال است خودتان بهتر از هر کس دیگر می دانید که تاکنون مخالفت های بسیار زیادی با سریال پایتخت شده است اما شما به طرز مشکوکی همچنان به ساخت آن ادامه می دهید مگر نمی گویید هنرمند دوست مردم است چرا به صدای آن بخشی از جامعه که مخالف ساخت این سریال می باشند توجه نمی کنید هنری که بخواهد جامعه را دو دسته کند دیگر نمی توان آن را هنر نامید.
  باید گفت که مولفه‌های مثبت سریال ، صرفاً در روبنا قرار گرفته و آن‌چه در ذهن مخاطب می‌ماند زیرمتن و فکر اثر است وقتی سریال مشمول گذر زمان می‌شود سکانس‌های مثبت روبنایی آن در ذهن مخاطب کم رنگ می شوند و تصاویری از شخصیت هایی ساده ، بی‌فکر و لجوج از کاراکترهایی مازندرانی در ذهن مخاطب به‌جا می‌ماند.
  این چگونه سریالی است که پس از ۴ مجموعه آن هنوز بخش قابل توجهی از مردم کشور متوجه این موضوع نشده اند که مازندران دارای یک زبان مستقل می باشد و این ذهنیت در آن ها بوجود آمده که نحوه صحبت کردن عوامل این سریال همان زبان مازندرانی است باید یادآور شویم که این زبان مختص مازندران نیست بلکه روستاهای شمال تهران، کرج، بخش هایی از گلستان و سمنان را نیز شامل می شود .
  این گونه سریال ها در فضای کنونی جنبه تخریبی داشته و باعث افزایش احساسات قومی و کم رنگ شدن احساسات ملی می شود اگر فضای کشور بدانگونه بود که فیلم های متعددی برای اقوام کشور ساخته می شود و فرهنگ هر قومی بخوبی و به درستی به بقیه مردمان کشور معرفی می شد آن وقت می توانستیم سریال های این چنینی را تحمل کنیم.
  در حالی که اقوام کشور آشناییت خاصی نسبت به فرهنگ یکدیگر ندارند بهتر است فرهنگی خوب معرفی شود یا اصلا معرفی نشود چونکه دوباره ساختن و اصلاح نگرش های غلط بسیار دشوار تر از معرفی اولیه است.
  باید اشاره کرد که آیتم‌هایی وجود دارد که به عنوان شعار در متن گنجانده شده است. مانند احترام به بزرگتر، خانواده دوستی، مهمان‌نوازی، حفظ محیط زیست و مواردی از این دست. اما معادل آن، برخی رفتارهای زشت و پرخاشگرانه، توهین، حسادت و بی احترامی های مکرر فامیل نسبت به یکدیگر نیز وجود دارد اگر به اصول فیلم سازی توجه شود این سریال در بسیاری از قسمت های آن عملا و بوضوح تمسخر را در پیش گرفته است.
  بیان این استدلال که همچین افرادی در مازندران وجود دارند ضعیف ترین استدلال در حمایت از این سریال است ما می دانیم و شما هم بهتر از ما می دانید که هر فرهنگی نقاط ضعف و قوت خود را دارد اما وقتی بصورت انحصاری شروع به نمایش نقاط ضعف یک فرهنگ می کنید و همه مردمان آن فرهنگ را بدین گونه معرفی می کنید آنوقت ما چه انتظاری از یک بیننده نا آشنا داشته باشیم.
  وقتی چند سری از سریالی به نام «پایتخت» ساخته می‌شود و تاکید می‌شود که همه مازندرانی هستند و در دیالوگ‌ها به طور مداوم نام مازندران تکرار می‌شود و اثراتی از مازندرانی در سراسر آن موج می زند ، «نقی» دیگر فرد نیست بلکه نماد مردم مازندران است.
  اینکه برای خنده بخشی دیگری از جامعه را از خود برنجانیم لطیفه و طنز نیست بلکه معنی مسخره کردن را دارد و همانطور که خودتان می دانید این اتفاق متاسافانه برای برخی از اقوام دیگر کشور افتاده و هر جامعه شناسی این نوع لطیفه و طنز که بر مبنای تمسخر می باشد را رد کرده و آن را سمی برای کشور می داند اکنون سریال شما هم به این مرحله رسیده و در حال ایجاد ذهنیتی منفی از مردمان مازندران در بقیه اذهان کشور است.
  محکوم کردن صدا و سیمای مازندران نیز به نوعی سفسطه و پرت کردن افکار از موضوع است، ما بخوبی می دانیم که ساخته های آنها گاهی اوقات بسیار ضعیف است اما هر چه که بسازند و هر چه قدر هم که ضعیف باشد به زبان مازندرانی است و برای مردم این خطه پخش می شود و یک فرد نا آشنا به مازندران اصلا نمی تواند زبان آن را متوجه بشود اما سریال پایتخت دقیقا در نقطه مقابل قرار می گیرد .
  کدام طنز ساز حرفه ای کشور تاکنون چنین سریال هایی ساخته است و کدام کارگردان با وجود این همه مخالفت بر ساخت فیلم خود تا این حد اصرار کرده است طنز هایی بوده که شبهاتی را داشته اند ولی تابحال هیچ طنزی این گونه یک قومیتی را نشانه نگرفته بود حتی در آزاد ترین کشورهای دنیا نیز پس از اکران یک فیلم در صورت وجود مخالفت هایی در حد سریال پایتخت ساخت سری های بعد آن توسط خود کارگردان و تهیه کننده جهت احترام به مخالفان و رعایت اخلاق فیلم سازی قطع می شود نه به زور نهاد های حکومتی.
  در مجموع باید گفت در این سریال صداقت و سادگی، بهانه‌ای شد تا یک سری آدم‌های‌ «نافرم» به عنوان شخصیت مازندرانی معرفی شوند. آدم هایی که در اکثر لحظات داستان ، مصداق هایی روشن از بلاهت را به همراه داشته و امروز پس از پخش چهار فصل از این سریال، در پیامک ها ، بلوتوث ها و در محاورات روزمره مردم ، تصویری کاریکاتور گونه از مازنی ها را تداعی می کنند.
  ما در پایان اعلام می کنیم همانطور که هر پدیده ای مطلقا بد نیست در سریال پایتخت نیز جنبه های مثبت فراوانی هست، به طبع آن بدلیل ضعف بنیادی در فیلم نامه آن، در بسیاری از قسمت های آن بوضوح به قومیت مازندرانی توهین شده است ما نه از صدا و سیما و نه از مسئولان مربوطه بلکه از عوامل این سریال درخواست می کنیم جهت احترام به نظرات مخالفان، ساخت این مجموعه سریال ها را متوقف کنند.
  گروه مخالفان ساخت و پخش سریال پایتخت

 3. مادر سارا ونیکا چه ادعایی هم میکنه نمیخواد بچه‌هاش بازیگر بشن ،،،کدوم بازی چکار کردن تو سریال اصلا هم خوب بازی نکردن

 4. کسانی که سریال پایتخت میسازند یک زره به آبروی مردم بک کنید.خوب شد که نه عید و ماه مبارک رمضان پخش نشد.آقایان محسن تنابنده،مهران فر،خمسه و احمدی…بانوان رامین فر….نصرتی…..نسازین نسازین

 5. به نظر من انتخاب سارا ونیکا خیلی هم عالی بود چون هردو خوشگل هستند وبامزه وآرامش خاصی به فیلم میدهند

 6. عالی هستن و زیبا.بقیه حرفها رو بزار کنار

 7. بااین ک این دودختر هنوز بچه اند ولی نقششان را خیلی زیبا بازی کردند

  • چی زیبا ریحانه خانم بد نیست یک نگاهی به بازی دیگر کودکان هم سن و سال سارا ونیکا بکنید اون وقت می فهمید چقد بد و خشک بازی میکنن البته بازی که دیالوگ بسیار کمی هم تو سریال دارن

  • حمید رضا الهیاری

   اصلا مگه نقش دارن؟ مگه دیالوگی تعلق گرفته بهشون ؟ اتفاقا خیلی سرد و بی روح بازی میکنند و کاملا مشخصه که هیچ استعدادی ندارن واقعا

 8. بچه ها به نظرتون سارا و نیکا به ایران بر میگردند خدا کنه برگردند اگر دوستی اطلاع داره به من بگه با تشکر از لطف تون راستی تو کدوم شهر سوعد زندگی میکنن؟

 9. واقعا بازی این دو خواهر ۲ قلو قشنگ و هنرمندانست,ولی من با نظر سام هم موافقم و میشد از داخل ایران برای سریال بازیگر انتخاب کرد,ولی در کل بازیشون خوبه.

 10. واقعا تعجب میکنم که میگین قشنگ بازی میکنن اصلا حضورشون حس نمی شه فقط توپایتخت یک یکم خودشونو نشون دادن خیلیم خشک حرف میزنن انگار ادم فضایین دیالوگاشونم خیلی کمه

 11. بد ترین بازیگرای بچه ای هستن که تو عمرم دیدم. این عرفان برزین خیلی قشنگ تر از اینا بازی می کنه نقش هاش هم پر رنگ تره و ۱۴ تا فیلم تا به حال بازی کرده اینا فقط پایتخت و بازی کردن که توش یه دیالوگ هم نداشتن

 12. با سلام . من خودم مازندرانی هستم. با نظرات نیما موافقم . این سریال با وجود پرطرفدار بودن نقاط ضعف فراوانی داشت که به عدم شناخت کارگردان و عوامل تهیه کننده سریال و غیرمازندرانی بودن بازیگران آن مربوط می شود. اصلا نوع رفتار و گفتمان بازیگران این سریال هیچ شباهتی به رفتار و کردار مازندرانی ها ندارد.

 13. چه ازخود راضیه این مادر سارا ونیکا

 14. بی فرهنگ تازه به دوران رسیده

 15. متاسفانه مملکت ما باند بازیه پول سر امام حسین امام زمانه را برید
  همه جا کربلا ست هرروز عاشوراست.باندبازیه والسلام

 16. من این دو دختر را از نزدیک دیدم و عاشق نیکا شدم البته چون همسن همیم و من واقعا دوست دارم با او دوست بشوم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*