خانه / حوادث / قاتل ورامینی: زنم را کشتم و تلویزیون نگاه کردم!

قاتل ورامینی: زنم را کشتم و تلویزیون نگاه کردم!

مردی که متهم است سه سال قبل همسرش را به قتل رسانده در جلسه محاکمه گفت بعد از حادثه جلوی تلویزیون دراز کشیده و تلویزیون تماشا کرده بود.
به گزارش جوان، عصر روز ۸ شهریور ماه سال ۹۱، مأموران پلیس پیشوای ورامین از مرگ مشکوک زن جوانی در یکی از محله‌های شهر باخبر و در محل حاضر شدند. بررسی‌ها نشان داد الناز با ضربه جسم سختی که بر سرش برخورد کرده فوت شده است. همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی، شوهر ۳۸ ساله مقتول که بهزاد نام داشت، بازداشت شد.

این مرد در اولین بررسی‌ها به قتل همسرش اقرار کرد و حادثه را شرح داد. پرونده متهم بعد از کامل شدن تحقیقات برای رسیدگی روی میز هیئت قضایی شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفت و متهم صبح دیروز در جلسه دادگاه حاضر شد.

ابتدای جلسه نماینده دادستان با قرائت کیفرخواست برای بهزاد درخواست صدور مجازات قانونی کرد. پس از آن قاضی قربان‌‌زاده به دادگاه گفت: اولیای دم به علت کهولت سن در جلسه دادگاه حاضر نشده‌اند اما در دادسرا از متهم اعلام شکایت و درخواست قصاص کرده‌اند.

بهزاد وقتی در جایگاه قرار گرفت، اتهام خودش را پذیرفت و در شرح ماجرا گفت: من قبل از ازدواج با الناز همسر دیگری داشتم که به خاطر مشکلات خانوادگی او را طلاق دادم. بعد از آن بود که با الناز آشنا شدم. او گفت به خاطر اینکه شوهرش مشکل داشته و بچه‌دار نمی‌شده از او طلاق گرفته است. مدتی که از آشنایی ما گذشت به او پیشنهاد ازدواج دادم اما شرط گذاشتم که بچه نخواهد که او هم قبول کرد.

متهم در شرح حادثه گفت: آن روز در حیاط خانه نشسته بودیم که الناز گفت دوست دارد بچه‌دار شود و حس مادر بودن را درک کند. او گفت که در خانه تنها است و حوصله‌اش سر می‌رود و کلافه می‌شود. وقتی خواسته‌اش را رد کردم، درخواست طلاق کرد. با شنیدن این جمله به شدت عصبانی شدم. چوبی را که روی زمین افتاده بود، برداشتم و چند ضربه به او زدم که فوت شد. بعد جسد را به اتاق منتقل کردم و پای تلویزیون خوابیدم و سریال تماشا کردم. ساعتی بعد وقتی برادرم به خانه آمد و جسد همسرم را دید، پلیس را از ماجرا باخبر کرد.

قاضی قربان‌‌زاده بعد از شنیدن آخرین دفاع متهم ختم جلسه را اعلام کرد و با هیئت قضایی وارد شور شد.

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. به این میگن مرد

    • خواهر داری؟اگر نداری حتما بچه دار میشی و اگر دختر بود دعا میکنم از این مرد ها یکی نسیب خودت بشه تا بفهمی مرد چیه

  2. افشین به تو مگن از سگ کثیف تر کاش به جای قاتل تو را به هلاکت میرساندند احمق زنی بی گناه کشته شده و او خونسرد سریال نگاه کرده و تو میگوی مرد تو و قاتل از …. کثیف تر هستید از این سایت شما هم نارحت هستم که چرا کامنت این حیوان افشین را انتشار میدهد افشین خدا کنه روزی پیدات نکم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*