خانه / سیاسی / کاریکاتور جالب و نامتعارف روزنامه اسرائیلی از ظریف و جان کری

کاریکاتور جالب و نامتعارف روزنامه اسرائیلی از ظریف و جان کری

روزنامه اسرائیلی هاآرتص در اقدامی غیرمتعارف و تحریک آمیز و خارج از عرف دیپلماتیک با اشاره به تحلیل شبکه BBC درباره مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵ کاریکاتوری عجیب از ظریف وزیر امور خارجه کشورمان و جان کری منتشر کرد.

کاریکاتور محمد جواد ظریف کاریکاتور جان کری طنز جان کری اینستاگرام محمد جواد ظریف

روز گذشته شبکه بی بی سی در گزارشی تحلیلی با عنوان «هویجی که ظریف نشان داد» به مذاکرات هسته ای در وین و پیام ویدئویی ظریف اشاره کرد و نوشت: «وزیر امور خارجه ایران نیز با انتشار پیامی در پایگاه یوتیوب اعلام کرد توافق هرگز به این اندازه نزدیک نبوده است. ظریف همچنین از احتمال همکاری در نبرد علیه داعش خبر داد، اما خواستار آن شد که فشارها و زور (علیه ایران) پایان یابد.

بی بی سی در ادامه آورده است: ربط دادن مبارزه با داعش به توافق هسته ای، نکته جالبی است. وزیر امور خارجه ایران قصد دارد چشم اندازی از همکاری گسترده تر بین ایران و غرب ترسیم کند؛ به بیان دیگر، او می خواهد هویج را به طرف مقابل نشان دهد که اگر پرونده و مناقشه هسته ای فیصله یابد، در مرحله بعد می توانیم در زمینه مبارزه با افراطی گری همکاری کنیم.»

این کاریکاتور در صفحه شخصی سوسن حسنی دخت گوینده خبر صدا و سیما در اینستاگرام منتشر شده است.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. واقعا هم همینطوره کری بازیچه ظریف شده

    • برو بدبخت میدونن شما چقد ساده این دستتون انداختن به هرحال زمان قاجارو پهلوی هم همینکارو میکردن وگرنه خیلی عجیب بود اگه مردم میدونستن مضحکه دست اینو اونند و اعتراضی هم ندارن

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*