خانه / آخرین اخبار / یاسین رامین ، همسر مهناز افشار اسپانسر استقلال تهران شد + عکس

یاسین رامین ، همسر مهناز افشار اسپانسر استقلال تهران شد + عکس

شرکت متعلق به پسر محمدعلی رامین و همسر مهناز افشار به عنوان اسپانسر روی پیراهن استقلال انتخاب شد.

باشگاه استقلال که پس از انتخاب سرمربی و تکمیل نسبی لیست بازیکنان خود روزهای خوبی را پشت سر می گذارد، این روزها در حال نهایی کردن قرار داد با شرکت بهره بردار و حامی مالی خود است.

آبی پوشان که در فصل پیش روی همانند سال گذشته شرکت توسعه صنایع نوین را به عنوان شرکت بهره بردار خود می بینند، قرارداد با یک شرکت سرمایه گذاری جهت اسپانسرینگ پیراهن خود را به امضا رساندند که در عکسهای منتشر شده از این جلسه حضور یک شخصیت جالب توجه است.

همسر مهناز افشار شوهر مهناز افشار شغل یاسین رامین ثروت یاسین رامین بیوگرافی یاسین رامین بیوگرافی محمد یاسین رامین اسپانسر استقلال تهران

یاسین رامین(نفر اول از سمت راست) همسر مهناز افشار ستاره سینما که طی یک سال گذشته پس از ازدواج با این سوپر استار سینما تبدیل به یک شخصیت جنجالی رسانه ای شده است در کنار علی نظری جویباری و شاهرخ سبک دست در این عکس قابل مشاهده است.

اکنون یاسین رامین فرزند محمد علی رامین معاون مطبوعاتی دولت محمود احمدی نژاد که به نظر می رسد به عنوان اسپانسر پیراهن استقلال در فصل جاری در فوتبال ایران نقش پر رنگی در معادلات استقلال ایفا خواهد کرد باز هم با یک جنجال و حاشیه ای تازه رو به رو است که وی را تبدیل به سوژه جذاب رسانه ها می کند.

بهرام افشارزاده فصل گذشته طی حکمی یاسین رامین را به عنوان مشاور خود منصوب کرده بود.

منبع: شفقنا

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. عقده ای این عقده ای تر مهناز افشار
  اگر این خبرا رو نزنید هرگز اینها میدان نمی گیرند همش دنبال شهرت هستن با پول خون این مردم اسپانسر میشن با اون باباشون

 2. خبر درست است ولی افراد اصلی پشت پرده را باید کامل قید کنید.
  یاسین رامین با زد و بندهایی که دارد، تعدادی از اعضای هیات مدیره را توانسته است که با خود همراه کند و قراردادی به مدت سه سال به مبلغ پنجاه و پنج میلیارد تومان بابت تبلیغات برای استقلال با شرکت تبلیغاتی ری را ببندد.
  یاسین رامین هم اکنون هر روز در دفتر شرکت ری را به شدت در تکاپوی دست به دست نمودن این تبلیغات است. یکی از کاندیداهای قوی، شرکت سامسونگ است که قرار است برای سال اول مبلغ سی و گنج میلیارد تومان بابت قرار گرفتن نام خود بر روی پیراهن های استقلال به شرکت ری را بپردازد.
  یعنی بیش از شصت درصد قراردادی که باید طی سه سال به استقلال پرداخت شود، با رابطه و پارتی بازی های یاسین رامین و شرکت ری را، سامسونگ تنها طی یکسال پرداخت می نماید و این به این معنی است که یاسین رامین و ری را، در سالهای بعد حداقل پنجاه میلیارد تومان از محل تبلیغات در استقلال سود خواهند برد و احتمالا می بایست بخشی از آن را به واسطه هایی که در هیات مدیره استقلال بودند و با یاسین رامین همدست بودند، پرداخت شود.
  زیان استقلال از محل اینگونه قراردادهای تبلیغاتی تا جایی است که شرکت ری را اولین پرداخت خود به استقلال را دو ماه آینده و فقط به مبلغ ۱۵ میلیارد تومان متعهد است و پرداخت های بعدی به ترتیب چهار ماه بعد ۱۵ میلیارد تومان، ابتدای فصل بعدی ۱۰ میلیارد و فصل بعد از آن نیز ۱۰ میلیارد تومان.
  شرکت تبلیغاتی ری را شرکتی ورشکسته است که مالک آن علی دولتشاهی است. این فرد با زدو بندهای فراوان و اخذ وامهای کلان، هم اکنون از بدهکاران چند بانک خصوصی است که با وام های خود در دبی و تهران ساختمان خریداری کرده است. این فرد در دبی یک گالری به نام ری را گالری دارد که پاتوق افراد معلوم الحال و بعضا ضد انقلاب است. تصاویری که از مراسمهای این گالری در سایت این گالری است، نشاندهنده اوج انحطاط برگزار کنندگان است.
  مدیریت این گالری در دست فردی بهایی است که تابعیت ایرانی دارد و یکی از مهمانهای افتخاری تمام شیوخ متمول امارات است و از محل ارتباطهای نامشروع خود، منافع زیادی برای گالری ایجاد نموده است.

 3. تبریک به مهناز افشار با شوهر ادی آلیست و سنتی که داره فقط یه سوال این جوون پول به این زیادی از کجا آوره ؟

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*