خانه / آخرین اخبار / قلع و قمع یک گروه تروریستی در شرق کشور

قلع و قمع یک گروه تروریستی در شرق کشور

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای توانمند مرزبانی نیمه شب گذشته در درگیری با تروریست ها، گروهی از مزدوران استکبار را قلع و قمع، سه نفر را دستگیر و مقادیری سلاح را کشف کردند.
به گزارش ایرنا سردار قاسم رضایی اظهار داشت: نیروهای مرزبانی با اطلاع از قصد گروهی تروریست اقدامات لازم را برای قلع و قمع آنان آغاز کردند.

وی افزود: نیروهای مرزبانی عصر روز جمعه عازم منطقه مرزی میرجاوه که تروریست ها قصد ورود از مرزهای این منطقه به داخل کشور را داشتند، شدند.

وی ادامه داد: نیروهای مرزبانی ساعت یک بامداد هنگامی که تروریست ها قصد ورود به منطقه را داشتند با آنان درگیر شدند و در این درگیری که دو ساعت به طول انجامید تعدادی از تروریست ها به هلاکت رسیدند و سه نفر دستگیر شدند که یک نفر از آنان زخمی است.

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی گفت: مقادیر زیادی سلاح و مهمات از جمله سه قبضه اسلحه و مقداری مواد منفجره و ۱۴۰ عدد چاشنی صوتی، نوری و زمانی در این درگیری از تروریست ها کشف شد.

وی افزود: بر اساس اعتراف دستگیرشدگان، تروریست ها قرار بود در شهرهای داخلی کشور به ویژه زاهدان، کرمان و بم اقدامات انفجاری و تروریستی انجام دهند.

سردار رضایی اظهار داشت: در این درگیری یک نفر از مرزبانان به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*