خانه / آخرین اخبار / پرداخت ۳۰ میلیاردی همسر مهناز افشار به باشگاه استقلال!

پرداخت ۳۰ میلیاردی همسر مهناز افشار به باشگاه استقلال!

شرکت توسعه صنایع نوین به ریاست یاسین رامین تقریبا برای عقد قرارداد سالانه ۳۰ میلیارد تومانی با استقلال به توافق کامل رسیده است.

یاسین رامین فرزند بزرگ محمد علی رامین تقریبا در یک قدمی عقد قرارداد اسپانسرینگ با استقلال است. این چهره جنجالی که به تازگی بار دیگر و بعد از تولد فرزندش خبرساز شده بود ، این بار با ورود به فوتبال ، خبرساز می شود. او چندی قبل بعد از اینکه در فضای مجازی واکنش هایی تند به فعالیت هایش داشتند در نامه ای به منتقدانش تاخت و از پدرش و افکار سیاسی او برائت جست. محمدعلی رامین یکی از تندروترین مدیران دولت احمدی نژاد بود که به خاطر عقایدش ، دوره ای سخت را به مطبوعات ایران وارد کرد. یاسین در آن سال ها یکی از نزدیکان به پدرش بود اما از زمانی که این مدیر مسئولیتش را واگذار کرد ، دوباره به فعالیت های اقتصادی اش برگشت. شایعاتی درباره فعالیت های پزشکی او شنیده می شد و ماجرای جنجالی ازدواجش با مهناز افشار. ازدواجی که مرضیه برومند درباره اش گفته بود مهریه ای ۳۰ میلیارد تومانی ، برای خانم هنرپیشه به همراه داشت. اگرچه بعدها این کارگردان از افشار برای جوی که آن گفته ایجاد کرد ،عذرخواست و افشار با هیجان این خبر را بارها بازنشر داد.

مدیر عامل شرکت توسعه صنایع نوین شوهر مهناز افشار سوابق شاهرخ سبک دست ثروت یاسین رامین بیوگرافی محمد یاسین رامین بیوگرافی شاهرخ سبک دست اسپانسر استقلال تهران

تازه داشت بازتاب های اخیر درباره یاسین می خوابید که حالا او با ورود به فوتبال خبرساز می شود. او با شرکت صنایع نوین پیش آمده است تا اسپانسر اصلی استقلال شود. افشارزاده مدیر باشگاه استقلال می گوید:«ایشان به باشگاه پیشنهاد دادند. البته بر اساس توافقی که انجام شده ، آقای سبک دست ایشان را به باشگاه معرفی کردند و قرار است امروز مذاکرات مان نهایی شود.»
او اصرار دارد شناختی از اسپانسر جدید ندارد و شرکت صنایع نوین است که پیشنهاد مالی اش را برای باشگاه ارائه کرده. اینکه استقلال می تواند به واسطه شرکت صنایع نوین ، هزینه های سال بعدش را تامین کند ، مهمترین رخداد برای این باشگاه است. استقلالی ها فعلا مشکل شدید مالی دارند و چنانچه این شرکت بتواند تضمین های لازم برای گرداندن باشگاه را بپردازد ، برای شان مهمترین اولویت است.
مدیر عامل شرکت توسعه صنایع نوین شوهر مهناز افشار سوابق شاهرخ سبک دست ثروت یاسین رامین بیوگرافی محمد یاسین رامین بیوگرافی شاهرخ سبک دست اسپانسر استقلال تهران
اینکه یاسین رامین برای این قرارداد باید بر اساس اخبار قبلی ، سالی ۳۰ میلیارد تومان بپردازد تا بتواند در آینده ، هزینه هایش را تامین کند ، نکته ای است که بزودی خبرساز می شود. همسر مهناز افشار که به دلیل پدرش و به دلیل همسر سرشناسش در ماه های گوناگون  خبرساز شده ، با این قرارداد میلیاردی باری دیگر در راس اخبار ایران قرار می گیرد و اگرچه حضور این شرکت سبب می شود تا مشکلات مالی یکی از تیم های مهم کشور حل شود .
سایت رسمی باشگاه استقلال در این مورد نوشت: متاسفانه در ساعات گذشته چند رسانه و سایت خبری از شخصی نام برده‌اند که همسر یکی از هنرپیشگان معروف است و مدعی شده‌اند که وی اسپانسرینگ پیراهن های باشگاه استقلال را برعهده گرفته است و این درحالی است که خبر مذکور به هیچ وجه صحت ندارد و باشگاه استقلال این خبر را تکذیب می کند.
مدیر عامل شرکت توسعه صنایع نوین شوهر مهناز افشار سوابق شاهرخ سبک دست ثروت یاسین رامین بیوگرافی محمد یاسین رامین بیوگرافی شاهرخ سبک دست اسپانسر استقلال تهران
شرکت صنایع نوین با شاهرخ سبک دست همچنان طبق فصل گذشته حامی مالی  باشگاه استقلال است و انتخاب اسپانسری پیراهن نیز در اختیار این شرکت بوده و شرکت توسعه صنایع نوین با فرد یاد شده هیچ قراردادی جهت اسپانسرینگ ندارد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*