خانه / آخرین اخبار / بیوگرافی کامل مریم سعادت ،بازیگر سریال “قرعه” + عکس

بیوگرافی کامل مریم سعادت ،بازیگر سریال “قرعه” + عکس

مریم سعادت (متولد ۱۳۳۷ در تهران) و دارای لیسانس تئاتر عروسکی از دانشکده هنرهای دراماتیک می باشد.

مریم سعادت بازیگر سریال “قرعه” که از شبکه سه پخش می شود و همچنین درباره نقش خود در «دردسرهای عظیم ۲» بیان کرد که حساسیت هایی که برای زندگی دخترش در این سریال دارد برگرفته از واقعیت های جامعه و زیاد شدن طلاق در جامعه امروز است و از سر بدجنسی نیست.

همسر مریم سعادت عکس جدید بازیگران سریال دردسرهای عظیم بیوگرافی مریم سعادت بازیگران سریال قرعه

مریم سعادت درباره بازی این روزهای خود در سریال «دردسرهای عظیم ۲» که از شبکه سوم سیما روی آنتن می رود و اختلافاتی که در نقش مادر بهار با دامادش دارد، گفت: فیروزه زنی رنج کشیده است که برای بهار زحمات زیادی را متحمل شده است و از این حیث نگرانی های زیادی برای دخترش دارد.

بازیگر مجموعه «باغ سرهنگ» ادامه داد: او خودش به نوعی پدر هم هست و سرپرستی منزلش را بر عهده دارد بنابراین حساسیت بیشتری روی بهار دارد. او پیش از این مخالفت هایی با ازدواج بهار و لطیف داشت که حالا چون مشکلات آنها زیاد شده است حساسیت های مادر هم بیشتر می شود.

سعادت درباره سخت گیری هایی که به عنوان مادر بهار و زندگی او با لطیف دارد، توضیح داد: فیروزه زن بدجنسی نیست بعضی ممکن است اشتباه کنند اما اگر او را از زاویه دید عمومی تری نگاه کنند به او به عنوان یک مادر حق می دهند. او تا حدودی با ازدواج لطیف و بهار راضی است اما به دنبال دلایل محکمه پسندی برای زندگی دخترش با لطیف می گردد.

بازیگر مجموعه «آرایشگاه زیبا» درباره اینکه دغدغه های فیروزه از یک مادر واقعی در جامعه امروزی گرفته شده است، یادآور شد: این روزها در جامعه ما طلاق زیاد شده است و داستان این سریال هم مطابق با مسایلی که در جامه وجود دارد پیش می رود به همین دلیل فیروزه با منطق خود به دنبال نوعی محکم کاری است.

همسر مریم سعادت عکس جدید بازیگران سریال دردسرهای عظیم بیوگرافی مریم سعادت بازیگران سریال قرعه

وی در پایان با اشاره به قسمت هایی که این روزها در حال تصویربرداری آن هستند، عنوان کرد: حجم کار زیاد است و همه عوامل زحمت می کشند تا ساعات خوبی را برای مخاطبان رقم بزنند و من فکر می کنم به دلیل حجم کار تا آخرین روزهای ماه مبارک رمضان درگیر تصویربرداری باشیم.

همسر مریم سعادت عکس جدید بازیگران سریال دردسرهای عظیم بیوگرافی مریم سعادت بازیگران سریال قرعه

«دردسرهای عظیم ۲» که داستان آن به نوعی در ادامه سری قبل است به کارگردانی برزو نیک نژاد هر شب ساعت ۲۱ از شبکه سوم سیما روی آنتن می رود، البته قسمت هایی از سریال نیز به دلیل رقابت های والیبال روی آنتن نرفت و این سریال تا بعد از ماه مبارک رمضان ادامه پیدا خواهد کرد.

نصیحت نمیکنم

مریم سعادت : من صاحب پسر هستم. حس مادری حس کم نظیری است که شما نظیر آن را در جایی دیگر تجربه نمیکنید. رابطه من و پسرانم بسیار دوستانه است و سعی میکنم بیشتر از اینکه رابطه مادر و پسری با یکدیگر داشته باشیم با هم رفیق باشیم. گاهی دوستانم به من میگویند به شاگردانت چه نصیحتی میکنی، میگویم من اهل نصیحت کردن نیستم حتی پسر خودم را هم نصیحت نمیکنم چون معتقدم نسل امروز کم حوصلهتر از این حرفهاست که حوصله شنیدن حرفهای ما را داشته باشند به همین خاطر ترجیح میدهم تنها راه را به آنها نشان دهم تا چگونگی طی کردن مسیر را به آنها آموزش بدهم.

همسر مریم سعادت عکس جدید بازیگران سریال دردسرهای عظیم بیوگرافی مریم سعادت بازیگران سریال قرعه

هنوز عروسک بازی می‌کنم 

مریم سعادت : من شیفته دنیای عروسکها هستم و با وجود اینکه سن و سالی از من گذشته اما هنوز با دیدن عروسکها سر ذوق میآیم شاید بخشی از این علاقه به این خاطر باشد که من تحصیلکرده این رشته بودم و هدفم از ورود به این حرفه کار برای بچه ها در حوزه عروسکی بود، اما متاسفانه به دلیل محدودیتهایی که در این حرفه وجود داشت بعد از گذشت مدتی مجبور شدم در حوزه های دیگر هم کار کنم. به هر حال، اگر کار عروسکی رونق بگیرد، فعالیت در همه حوزه ها را رها میکنم و با عشق و علاقه خاصی صرفا در این فضای عروسکی کار میکنم.

۱ دیدگاه

  1. خیلی خیلی خوبببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب

    (0)(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*