خانه / آخرین اخبار / درگیری خونين یک زن و شوهر در سازمان تامين اجتماعي!

درگیری خونين یک زن و شوهر در سازمان تامين اجتماعي!

مردي روز گذشته قصد داشت همسرش را که کارمند تامين اجتماعي بود، به قتل برساند که خوشبختانه با دخالت رئيس کلانتري از يک جنايت خونين در پايتخت جلوگيري شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ مردي که کارمند سازمان تامين اجتماعي شعبه کرج مي‌باشد، ظهر روز گذشته مقارن ساعت 13 با در دست داشتن چاقو و ظرفي که ادعا مي‌کرد داخلش اسيد است وارد اتاق همسرش که از کارمندان سازمان تامين اجتماعي است در طبقه پنجم ساختمان تامين اجتماعي مرکزي مي‌شود.

وی سپس درب اتاق را با وسايل داخل اتاق بسته و همسرش را محبوس مي‌کند و با صداي بلند شروع به فحاشي کرده و با ضرب و شتم هسرش را تهديد به قتل مي‌کند.

سريعا اين موضوع از طريق سامانه 110 به کلانتري ستارخان اعلام مي‌شود و به دليل حساسيت موضوع رئيس کلانتري ستارخان شخصا به محل حضور پيدا کرده و در حالي که زن از درد جيغ مي‌کشيد، متهم را با علم پليسي دعوت به آرامش مي‌کند، ولي بازهم متهم دست بردار نبود و قصد کشتن همسرش را داشت.

رئيس کلانتري ستارخان گفت: هرچه تلاش کردم تا اين مرد را که نامش محمد بود از کشتن همسرش به نام پروين منصرف کنم، بي‌فايده بود.

سرهنگ اميرحسين رضايي ادامه داد: در نهايت مجبور شدم از پشت با شکستن شيشه وارد اتاق شوم و اين مرد رواني با ديدن من چاقو را به سمتم پرتاب کرد که خوشبختانه به دليل آمادگي که داشتم آسيب نديدم و در يک درگيري کوتاه موفق شدم متهم را دستگير و زن را از مرگ حتمي نجات دهم.

بنا بر گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛ اين زن و شوهر به دليل جراحات وارده در حال حاضر در بيمارستان بستري هستند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*