خانه / آخرین اخبار / دستگیری دو دختر ساپورت پوش با پرچم اسرائیل + عکس

دستگیری دو دختر ساپورت پوش با پرچم اسرائیل + عکس

چند روز پیش از سوی نیروی انتظامی دو دختر جوان که با ساپورت هایی منقش به پرچم اسرائیل در میدان ونک در حال تردد بودند دستگیر شدند.

ساپورت زن ساپورت دختران ساپورت اسراییل ساپورت

عصر امروز نوشت: چند روز پیش از سوی نیروی انتظامی دو دختر جوان که با ساپورت هایی منقش به پرچم اسرائیل در میدان ونک در حال تردد بودند دستگیر شدند تا پروژه اندام نمایی زنان در خیابان های تهران، رنگ و بویی جدید به خود بگیرد.

در شرایطی پروژه بی عفتی و هجوم به باورهای اجتماعی در ابعادی گسترده کار خود را به ریشه های فکری جوانان رسیده است جای این سوال است که چرا مطبوعات کشور به عنوان وکیل مدافع حقوق مردم در این زمینه هیچ گونه ورودی پیدا نکرده و از نگاه جامع شناختی به چالش ها و تهدیدات این موضوع نپرداخته اند. جالب اینجاست که در قبال این موضوع بسیاری از فعالان رسانه ای برگزیدن سکوت را بر حرف زدن ترجیح داده اند و چشم های خود را بر واقعیت تلخی که بسترساز بسیاری از جرایم در آینده نزدیک خواهد بود بسته اند.

 

ساپورت زن ساپورت دختران ساپورت اسراییل ساپورت

موضوع پروژه ” اندام نمایی ” هر چند مفهومی سیاسی در ابعاد خود دارد اما نباید فراموش کرد که کم کاری های اجتماعی صورت گرفته در این بخش هم اکنون عرصه را به تنگ آورده و اصحاب رسانه را به عنوان چشم های بینای اجتماعی به حاشیه کشیده است.

موضوعی که افعی گونه بر جامعه چمبره زده و هر روز تعداد زیادی از جوانان را به کام زهر آگین خود می کشد و رسانه ها تنها در برابر آن با رویکردی منفعالانه چشم انتظار آینده مانده اند.

نباید این نکته را به فراموشی سپرد در جامعه ای که وجود حداقل های اخلاقی ارزش طلقی می شود این دسته از جوانان با چه رویکردی و با چه منطقی اینگونه بی مهابا به صورت جامعه چنگ می زنند تا کم کم بطن اجتماع را به نوعی بی خیالی به این موضوع و یا عادی شدن تن نمایی ترغیب کنند موضوعی که اکنون برای رسانه ها عادی سازی شده و با سری رو به پایین از کنار آن عبور می کنند.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. واقع مطلب اينه كه اين بي بندوباري ها و بي حيايي ها نشون دهنده عدم اعتقاد به خدا و پيغمبر خدا و همچنين عذاب هاي سخت و دردناك آخرته . اگر گروهي بسيج بشن اين تذكرات رو زياد كنن و دولت هم حمايت كنه و روي اين موضوع كار كنه كه نميكنه ! خيلي ها هدايت مي شن و از شقاوت نجات پيدا مي كنند و با سعادت از دنيا ميرن . من نميدونم واقعا اينا تا كي ميخوان غلام حلقه به گوش و نوكر دست بسته 4تا بي سروپا تو ماهواره و … باشند !

  2. چی بگم والا …

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*