خانه / آخرین اخبار / وقتی یک زن با خودرو وارد کلانتری رشت می شود! + عکس

وقتی یک زن با خودرو وارد کلانتری رشت می شود! + عکس

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: مقارن ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه روز یکشنبه، یک دستگاه خودروی پژو پارس که در کنار خیابان پارک بود و راننده آن زن ۲۷ ساله ای بود، به ناگاه با سرعت زیاد بعد از اینکه نزدیک بود عابری را زیر بگیرد، وارد کلانتری ۱۲ شهرستان رشت شده و همه شیشه های ورودی کلانتری را می شکند.
 زن رشتی حوادث رشت اخبار رشت
وی با اعلام اینکه خوشبختانه این حادثه هیچ گونه خسارت جانی نداشت، افزود: راننده این خودرو خانمی ۲۷ ساله اهل و ساکن یکی از استان های مرکزی بوده که به علت عدم مهارت در رانندگی هنگام بیرون آمدن از پارک، با سرعت زیاد و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه وارد کلانتری شد.
سرهنگ جعفری خیرخواه با اشاره به اینکه در این حادثه دیوار ورودی کلانتری و شیشه های سکوریت و میز و صندلی و آب سردکن و … آسیب دیده است، بیان داشت: راننده این خودرو و سرنشین که در داخل خودرو گیر کرده بودند، با کمک مأموران انتظامی از خودرو خارج شده و پس از حضور عوامل آتش نشانی و جرثقیل در محل، خودرو نیز از داخل کلانتری خارج می شود.
وی با بیان اینکه راننده خودرو از ناحیه سر و بینی به صورت سطحی دچار جراحت شد، گفت: بعد از تنظیم صورت جلسه و ترسیم کروکی، راننده خاطی برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.
معاون اجتماعی پلیس گیلان گفت: با توجه به لغزندگی سطح خیابان ها به علت بارندگی های چند روز اخیر، رانندگان باید توجه بیشتری نسبت به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی داشته باشند.

۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. رانندگی زنها بهتر از این نمیشه!!!
    واقعا رانندگیشون مسخره ست

  2. بی جهت نیست که همسر بنده سه ساله نمیتوانم گواهینامه بگیرد

  3. واااااای خیلی وقته اینقدر نخندیده بودم .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*