خانه / حوادث / قاتل بخشیده شده دوباره در تهران آدم کشت + عکس

قاتل بخشیده شده دوباره در تهران آدم کشت + عکس

املان قتل پسر جوان پس از رضایت اولیای دم و آزادی از زندان، در پارک دوکوهه مرتکب جنایت دیگری شدند.

 ساعت سه بامداد جمعه ماموران کلانتری تهران نو در جریان درگیری در پارک دوکوهه در اتوبان شهید دوران قرار گرفتند. با حضور ماموران مشخص شد، جوانی به نام مجید ۳۱ ساله در جریان درگیری با ضربه چاقو بشدت مجروح شده است. مجید به بیمارستان منتقل شد و دو ساعت بعد بر اثر شدت جراحات جان باخت.

حوادث تهران اخبار قتل اخبار جنایی اخبار تهران

تحقیقات در محل درگیری نشان داد، ضاربان دو پسر جوان بوده که خود نیز مجروح شده بودند. در ادامه هویت متهمان به نام های حمید و خسرو شناسایی شد. دو متهم سال ۹۰ دوست خود را در خانه ای در شرق تهران خفه کرده و پس از دستگیری محاکمه شدند. حمید با رای دادگاه به قصاص محکوم و همدستش نیز یک سال بعد از زندان آزاد شد. این در حالی بود که فروردین امسال حمید در یک قدمی چوبه دار با رضایت اولیای دم از مرگ حتمی نجات یافت.

او ۳ ماه پس از آزادی، دوباره مرتکب جنایتی دیگر با همدستی خسرو شده بود.

با ردیابی های پلیسی حمید در بیمارستان شناسایی و همان روز دستگیر شد. او پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم خود اعتراف کرد و گفت با همدستی خسرو مرتکب این جنایت شدند.

خسرو هم ظهر روز حادثه شناسایی و در خانه اش دستگیر شد.

متهمان در بازجویی های تخصصی به درگیری با مقتول اعتراف و انگیزه درگیری را «چشم تو چشم شدن» عنوان کردند.

آنها گفتند: هنگام خروج از پارک با مقتول و دوستش چشم تو چشم شدیم و به این بهانه درگیری بین دو طرف شروع شد. آنها چاقو آوردند و ما هم از داخل خودرو چاقو و قمه آورده و یکی از آنها را مجروح کردیم.

خسرو هم در بازجویی ها اظهار کرد: شب حادثه من و حمید برای تفریح به پارک آمده بودیم. مقتول و دوستش نیز همراه دختر جوانی آنجا بودند. وقتی چشم در چشم شدیم، مقتول تصور کرد ما به دختر جوان متلک گفته ایم. به همین خاطر آن دختر را به داخل خودرو برد و با گزنه به سمت ما آمد. وقتی درگیر شدیم از ماشین چاقو و قمه برداشته و چند ضربه به پسر جوان زدیم. تصور نمی کردیم این ضربات باعث مرگ او شود. ضربه مرگبار را حمید به مقتول زد.

متهمان پس از بازجویی در دادسرای جنایی با قرار بازداشت توسط قاضی سعید احمدبیگی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

یک نظر ثبت شده

  1. من نمیدونم تا کی احساسات و عاطفه قراره جای عقل رو بگیره؟ بخشش برای چی؟ مگه قتل غیر عمد بوده که ببخشن؟ خدا همه رو به راه راست هدایت کنه و به جنایتکار و خانواده های داغدار عقل سلیم بده.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*