خانه / آخرین اخبار / نقش آفرینی محمدحسین برخوردار ، مدیر عامل “سامسونگ” در تخریب آثار تاریخی تهران + سند

نقش آفرینی محمدحسین برخوردار ، مدیر عامل “سامسونگ” در تخریب آثار تاریخی تهران + سند

محمد حسین برخوردار یکی از شرکای اصلی «حمیدرضا هاشم نیا» سهامدار اصلی و مالک شرکت سامسونگ در ایران شمرده می شود و با وی طبق اسناد موجود در روزنامه رسمی کشور در شرکت بازرگانی دلگشا که مجری اصلی تخریب سرای دلگشا بود عضویت دارد.

به گزارش راه دانا اثار باستانی آنقدر دارای جایگاه و اهمیت است که مقام معظم رهبری این آثار را موجب افتخار ملت ایران می دانند و بارها به حفظ و حراست از این امکان تاکید کرده‌اند.

 بیوگرافی محمدحسين برخوردار بیوگرافی حمیدرضا هاشم نیا

اما به نظر می رسد که صاحبان سرمایه به تنها چیزی که اهمیت می دهند انباشت پول است؛ حال این پول از هر راهی که می خواهد کسب شده باشد حتی به قیمت تخریب آثار باستانی آثاری که به گفته رهبر انقلاب مایه افتخار ملت ایران است.

در چند روز گذشته خبری در رسانه ها  از شرکت سامسونگ که ظاهرا یک شرکت فعال در حوزه های‌تک است در تخریب آثار باستانی منتشر شد.

اما آنچه که شاید از دید رسانه های غافل ماند نقش محمد حسین برخوردار یکی از سهام داران عمده این شرکت و عضو هیت نمایندگان اتاق تهران در این خصوص بود.

یکی از پرونده های میراثی که در سنوات گذشته مورد توجه افکار عمومی و رسانه قرار گرفت  و با حضور به موقع مردم و اعتراض سازمان میراث فرهنگی در نهایت با رای دیوان عدالت اداری، به نفع میراث ملی مردم ایران، ختم شد، ولی حضور “ترامشلو” و شرکای او برای ساخت و سازهای تجاری در عرصه یادگارهای تاریخی میراث فرهنگی کشور، خاتمه نیافته است.

واقعیت این است که محمد حسین برخوردار عضو هیئت مدیره و مدیرعامل و یکی از شرکای اصلی «حمیدرضا هاشم نیا» در ایران شمرده می شود و با وی طبق اسناد موجود در روزنامه رسمی کشور در شرکت بازرگانی دلگشا که مجری اصلی تخریب سرای دلگشا بود عضویت دارد.

این در حالی است که وی طی روزهای گذشته با مطبوعات اعلام کرده است که از کلیه سمت های خود در شرکت سامسونگ البته بجز سهام آن استعفا داده است اما باید در این خصوص گفت استعفای وی در حال حاضر هیچ کمکی به تطهیرش و عدم پاسخگویی در خصوص اعمالی که در زمان داشتن سمت در سامسونگ انجام داده  نمی کند.

بیوگرافی محمدحسين برخوردار بیوگرافی حمیدرضا هاشم نیا

دانا به زودی اسناد دیگری در خصوص نقش آفرینی شرکت سامسونگ و محمد حسین برخوردار در خصوص تخریب میراث فرهنگی منتشر خواد نمود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*