خانه / آخرین اخبار / نفت تهران در آستانه اعتصاب بزرگ + تصویر نامه منصوریان

نفت تهران در آستانه اعتصاب بزرگ + تصویر نامه منصوریان

نفت تهران بی‌تردید یکی از موفق‌ترین باشگاه‌های ایران در ۵ سال گذشته بوده؛ تیمی که با اصول حرفه‌ای خودش را بالا کشیده و موفق شده هرسال پیشرفت‌هایی را نسبت به سال گذشته داشته باشد. این تیم در این سال‌ها همیشه به ثبات در بخش مدیریت خود معروف بوده اما شنیده‌ها حاکی از آن است که اتفاق‌هایی در این باشگاه در حال رخ دادن است که می‌تواند این تیم را تا مرز نابودی پیش ببرد. نفت تهران فصل گذشته موفق شده تا مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بالا برود و در این مقطع بیشتر از هر زمان دیگری به حمایت نیاز دارد اما به نظر می‌رسد در حال حاضر چنین جوی بر هیات‌مدیره این تیم حاکم نیست؛ تا جایی که حتی منصوریان هم نامه اعتراض‌آمیزی برای هیات‌مدیره باشگاه نوشته است.

همسر علیرضا منصوریان بیوگرافی علیرضا منصوریان بازیکنان نفت تهران اخبار ورزشی

گفته می‌شود در این روز‌ها منصور قنبرزاده اصلا رابطه خوبی با عماد حسینی، رئیس هیات‌مدیره نفت ندارد و به همین دلیل این باشگاه در تامین بودجه به مشکل خورده است. شنیده‌ها حاکی از آن است که رئیس هیات‌مدیره باشگاه نفت تمایلی به ادامه همکاری با قنبرزاده ندارد و به نوعی در حال حاضر جنگ قدرت در این باشگاه به راه افتاده؛ اتفاقی که می‌تواند به ضرر تنها نماینده ایران در مرحله نهایی لیگ قهرمانان آسیا تمام شود.

حسین آل‌اسحاق، دبیر کمیته نقل و انتقالات باشگاه نفت در گفتگو با «نسیم» صحبت‌های متناقضی در مورد این موضوع انجام می‌دهد: قانون اسلام در اینگونه موارد تکلیف را روشن کرده. در قرآن آمده که اگر دو نفر اختلافی با هم دارند، باید از آن‌ها خوب گفته شود تا اختلاف‌ها را کنار بگذارند. این موضوع قانون صریح قرآن است اما در مورد سوال شما باید بگویم که یک عده از نتیجه گرفتن نفت تهران خوشحال نمی‌شوند ولی با اطمینان می‌گویم حاشیه‌سازان آرزوی حاشیه درست کردن برای نفت تهران را با خود به گور خواهند برد. ما حاشیه نداریم و با قدرت به راه خود ادامه می‌دهیم تا بتوانیم به روند موفقیت آمیزمان ادامه بدهیم.

همسر علیرضا منصوریان بیوگرافی علیرضا منصوریان بازیکنان نفت تهران اخبار ورزشی

جدی‌ترین شائبه‌هایی که در مورد نفت تهران است، این است که این باشگاه هنوز نتوانسته پیش قرارداد بازیکنانش را پراخت کند و این موضوع ممکن است نفت را تا آستانه یک اعتصاب بزرگ پیش ببرد. با این حال آل‌اسحاق این موضوع را نه تایید می‌کند و نه تکذیب: اینطور نیست که بازیکنان مبلغ پیش قرارداد خود را نگرفته باشند. این درست است که ما تمام پول بازیکنان جدیدمان را پرداخت نکرده‌ایم ولی اینطور نیست که هیچ فعالیتی نکرده باشیم. فراموش نکنید هیچ‌کدام از باشگاه‌ها به تعهد‌هایشان به طور کامل عمل نکرده‌اند و اینطور نیست که این موضوع فقط به نفت تهران مربوط بشود.

اما ماجرای بعدی، نامه علیرضا منصوریان به باشگاه نفت است که ظاهرا نسبت به عملکرد ضعیف باشگاه نسبت به انجام تعهد بازیکنان گله کرده است. این موضوع را دبیر کمیته نقل و انتقالات باشگاه نفت از اساس تکذیب می‌کند: من در کمیته نقل و اتنقالات باشگاه نقت تهران هستم و با اطمینان می‌گویم که علیرضا منصوریان تقریبا به تمام خواسته‌هایش رسیده است. در مورد اینکه او از اینکه مطالبات بازیکنان هنوز پرداخت نشده ناراحت است هم باید بگویم که هرگز اینطور نیست. به هرحال ممکن است این موضوع دیر و زود داشته باشد ولی حتما پرداخت می‌شود. اظهارنظری که تصویر نامه سرمربی موفق نفت که که به صورت اختصاصی در اختیار خبرگزاری «نسیم» قرار گرفته، ثابت می‌کند به هیچ وجه با واقعیت‌های موجود در این باشگاه همخوانی ندارد.

همسر علیرضا منصوریان بیوگرافی علیرضا منصوریان بازیکنان نفت تهران اخبار ورزشی

همسر علیرضا منصوریان بیوگرافی علیرضا منصوریان بازیکنان نفت تهران اخبار ورزشی

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*