خانه / آخرین اخبار / واکنش بهنوش بختیاری به توهین روزنامه آفتاب یزد

واکنش بهنوش بختیاری به توهین روزنامه آفتاب یزد

بازیگر زن کشورمان در پاسخ به توهین روزنامه اصلاح‌طلب آفتاب یزد نوشت: گفتن این که آرزویم جامعه‌شناسی خواندن است که با آگاهی تصمیم بگیرم،‌ آیا توهین است یا گفتن جملاتی وقیحانه با ادبیاتی دلقک‌وار و سخیف؟

 بهنوش بختیاری، بازیگر کمدی سینما و تلویزیون در برنامه رادیویی جمعه (۹ مردادماه) در پاسخ به سئوالی درباره آرزوهایش، گفت: «دوست دارم جامعه شناسی بخوانم تا مثلا بعد از توافق هسته ای سریع ذوق زده نشوم و به عواقب و آینده آن فکرکنم، مثلا درباره اینکه بعد از ترکمنچای چه اتفاقی افتاد!»
همسر بهنوش بختیاری عکس لو رفته بهنوش بختیاری بیوگرافی بهنوش بختیاری اینستاگرام بهنوش بختیاری

اما همین اظهارنظر بختیاری کافی بود تا روزنامه اصلاح‌طلب آفتاب یزد شدیدترین هجمه را علیه وی به راه بیاندازد و وی را هنرمندی «نان به نرخ روز خور» معرفی کند.

به گزارش فارس، بختیاری پس از گذشت یک هفته از این اتفاق به توهین روزنامه آفتاب یزد پاسخ داد. وی در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

«من اولین ادمی نیستم که در معرض قضاوتهای نادرست و بی اخلاقی های رسانه ای-سیاسی انگ زدن های ناجوانمردانه قرار میگیرم اخریشم نیستم، توضیحی دارم برای کسانی که صحبتهای منو در مورد توافق هسته ای نه با گوش خود شنیدن ونه جایی مکتوب دیدن.

خبرنگاری که نمیدونم با چه رویی میخواد زندگی کنه (هرچند که وجدان کیلویی چند وقتی پای فروش روزنامس، ابروی مثقال مثقال جمع شده ادمها چه ارزشی داره، انگ بزن وبفروش.) درموردم نوشت که من توافق را با عهدنامه ترکمانچای مقایسه کردم که این از بیخ و بن بوی پستی و رذالت می‌دهد.

برداشت غلط از حرفم، مثل همه مردم از این که ممکنه با برداشتن تحریم دردها کمتر شود خوشحال شدم اما واقعا نمیدونم این خوشحالی در مرور زمان چه میشود؟

همسر بهنوش بختیاری عکس لو رفته بهنوش بختیاری بیوگرافی بهنوش بختیاری اینستاگرام بهنوش بختیاری

نه گفتم دلواپسم و نه گفتم همه چیز درست پیش رفته، حالا این وسط عده ای هر انتقادی و در دسته بندی های سیاسی قرار میدن و من واقعا نفهمیدم پس تکلیف آزادی بیان که انقدر ازش دم میزنن چیست؟؟

مگه همه کسانی که رای دادن ویا نظرشون رو گفتن دکترای علوم سیاسی دارن، که به من گفتن شما که دلقکی نظرت اندازه بقال وسلمونی(که این عزیزان هم جزو شریف ترین اقشار این کشورن)ارزش داره نظر نده…

چطور ممکنه شادی مردم برای منی که راهم رو تو شادیشون انتخاب کردم برام مهم نباشه، نون به نرخ روز خور واژه سنگینیه دوستان، من با مفهومش به خدا قسم اشنا نیستم، که اگر بلد بودم وارد این بحث نمیشدم و با محافظه کاری سکوت میکردم اما من عادت دارم حرف حق بزنم…

گفتن این که آرزویم جامعه شناسی خوندنه که با آگاهی تصمیم بگیرم،‌ آیا توهین است؟؟ یا گفتن جملاتی وقیحانه با ادبیاتی دلقک واروسخیف…

همسر بهنوش بختیاری عکس لو رفته بهنوش بختیاری بیوگرافی بهنوش بختیاری اینستاگرام بهنوش بختیاری

دلم شکست که سخن پاک منو با بی رحمی وبی ادبی به سمت خودشون برگردوندن، و شناس و ناشناس شدن منتقد و هتاک و فحاش..با اخلاق وارد شوید تورو به مقدساتتون..

امثال من که سالها برای خندیدن مردم کار کردیم نیازی به محکم کردن جای پامون تو صداوسیما نداریم، جای پای ما محکمه، چون با صبر و آبرو و و شرافت و تلاش وسختی های زیاد کار کردیم و زندگی و جای پامونو خدا محکم میکنه…

وجالبه که موقع خیریه ها،‌انجمنها، سفیر تعیین کردنها، رضایت از خانواده مقتول گرفتنها،‌به بیمارستانها رفتنها، ما فرهیخته ایم و اینجور وقتا که من میگویم مطالعه و اگاهی برای تصمیم درست میشم دلقک؟

من به نوبه خودم از بقالها. سلمونی ها و سایر اقشار زحمتکش این مملکت عذرخواهی میکنم که لفظ دلقک بهشون نسبت داده شد…

روز خبرنگار بر کسانی مبارک که جانشون رو برای مردمشون دادن، نه اون هایی که از فرط دریوزگی به تهمت زدن میپردازن که نون بهشون برسه و تیراژ روزنامشون بره بالا..یاعلی»

 

۱۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. باسلام وخسته نباشید خدمت دوست عزیزمان سرکار خانم بهنوش بختیاری از همین جا دست همه مردمی که قصد خدمت به مملکت را دارند میبوسم .دوست عزیز متاسفانه در جامعه ای زندگی میکنیم که پشتش پر از این حاشیه ها و نظر هایی که حال آدمو بهم میزنن که گوش بدی . در مورد همه چیز نظر میدن هر طور که فکر میکنن همونو بیان میکنن من به عنوان یک دختر ایرونی میفهمم که چی میگید ودرکتون میکنم امیدوارم با پیمودن قله های موفقیت چشم همه حسوداتونو کور کنید. درپناه حق

 2. بهنوش بختیاری یه ..قک نان به نرخ روزخور … هست که مقدسات اصلا واسش ارزش نداره اگه ارزش داشت روش زندگیش آیا مثل یک زن مسلمان هست؟ حالا این مترسک … واسه ما شده دلواپس

  • از کی تا حالا دلواپسی جرمه؟
   هر ایرانی حق داره مثل شادی پس از گل آفساید خوشحال بشه با مثل بید تنش بلرزه و به قول رئیس جمهور مملکت بره جهنم یه جای گرم پیدا کنه! وقتی رئیس جمهور مملکت اینجوری حرف بزنه از … مطبوعاتیشون چه انتظاری داریم!

  • میثم همین مزخرف و تو یه سایت دیکه گفتی وصدتا منفی خوردی

 3. اینم یک سایت کاملا دلواپس.

 4. خانم بختیاری من به نوبه خودم عرض میکنم که شما خیلی … کردی همچین حرفی زدی

 5. ابتدای صحبت خانم بختیاری قابل باور بود ولی وقتی به جمله آخر رسیدم فهمیدم کاملا حرفه ای متلک میگه!!!
  یعنی توافق را با ترکمنچای همین جوری پروندی بدون منظور
  مگه میشه اقا مگه داریم.

 6. خانوم نازنین ۱۹ یه سوال دارم آیا توی همین آمریکا مثلا جنیفر لوپز درمورد توافق هسته ای حرف زد؟؟عزیز من اینکه چرا وروچه حسابی یه هنرپیشه درجه سه میاد درمورد یه مساله مهم سیاسی حرف میزنه جای واقعا تعجب داره.این خانوم وامثال این خانوم چه هنری جز آرایش کردن وخرید کیف وکفش وعکس گرفتن دارن؟؟؟چرا هنرپیشه های ما در هر زمینه ای باید اظهار وجود کنند؟؟چرا این خانوم باید نسنجیده یه حرفی بزنه بعد که بازخورد حرف نسنجیدشو درجامعه دیده حالا هی بیاد تو فضای مچازی وگرد وخاک راه بندازه وه چه کنم وچه کنم بیفته ؟؟من کاری به این روزنامه ندارم .این خانوم قطعا درطی این چند وقت توی کوچه وخیابون بهش گفتن مسخره تورو چه به مسائل هسته ای!!

 7. بهنوش بختیاری قبلا هم ثابت کرده که برای شهرت حاظره خانواده خودش هم بفروشه نمونش اون حرف هایی که راجه به پدرش در صداسیما زد و شخصیت پدرشو جلو همه خورد کرد که مثلا اسمش سر زبون ها بیفته و یه شهرتی دست و پا کنه و حالا این حرفاش راجعه به مذاکرات هم برای شهرت بیشتره این خانم حاظرهاسمش سر زبونها باشه و براشم فرقی نمیکنه به چه قیمتی

 8. درود بر آفتاب یزد

 9. ببین بهنوش خانوم وقتی هزار جور اشغال می مالونی ب صورتت لباتو پروتز می کنی خلاصه خودتو …. می کنی همینه ئیگه منم باشم هرچی دلم بخواد میگم

  • بهتره شما دلواپس ناموس خودت باشی، جهان سومی ینی همین امثال تو که حتی رنگ و لعاب رو به چهره ی یه بازیگر نمیتونی ببینی ، تا شما هستید نیازی به داعش و طالبان نیست

 10. از خانم بختیاری که انتقاد کردندحمایت میکنم چون بنده هم همین اعتقاد را دارم انسان باید دوراندیش باشه و آخربین و ذوق زدگی بیش از حد برای ما که طرف های نامرد و انسان کشمون رو میشناسیم نشانه خوبی نیست ولی نسبت به ظاهر و پوشش ایشان که توهین به مقدسات و خالق بزرگ است و ممکن است الگوی نامناسبی برای بعضی زنان و دختران شوند ودر واقع گناه انان را نیز به گناه خود بیافزایند انتقاد دارم وامیدوارم تا دیر نشده به خودبیایند و خود را لایق بهشت خداکنند که خدایشان منتظر این بازگشت است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*