خانه / حوادث / تجاوز ۵ مرد شیطان صفت به دختر دانشجوی سمنانی

تجاوز ۵ مرد شیطان صفت به دختر دانشجوی سمنانی

یکشنبه شب هفته پیش یک دختر دانشجوی دانشگاه صنعتی یکی از شهرهای استان سمنان برای رفتن به داخل شهر سوار یک دستگاه پراید دارای تابلوی تاکسی تلفنی می شود که به جز راننده دو نفر مرد جوان نیز سرنشینان آن بوده اند.
راننده خودرو پس از حرکت از مقابل دانشگاه به یک خیابان فرعی تغییر مسیر می دهد و دختر جوان که متوجه تغییر مسیر خودرو می شود به راننده تذکر می دهد و پس از آنکه متوجه نیت شوم آنها می شود اقدام به سر و صدا می کند که دو جوان داخل خودرو با چاقو وی را تهدید به سکوت می کنند.
این سه شیطان صفت پس از انتقال این دختر دانشجو به یکی از باغهای روستای «ر»در شش کیلومتری جنوب شهر به همراه پنج نفر دیگر از اراذل و اوباش وی را مورد تجاوز قرار می دهند و پس از انجام این عمل شیطانی خود وی را در یکی از خیابانهای شهر رها می کنند.
ماموران پلیس امنیت اخلاقی این شهرستان با اطلاع از این موضوع سریعا تحقیقات خود را آغاز می کنند و در کمتر از یک هفته تمامی این هشت شیطان صفت را شناسایی و دستگیر می کنند که پس از تحویل به مرجع قضایی در حال حاضر در بازداشت به سر می برند.
این شیطان صفتان با نصب تابلوی قلابی یکی از آژانس های تلفنی شهرستان بر روی خودروی خود اقدام به ربودن دختر جوان کرده بودند.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. بهترین کار همین است من هم به نوبه خود از نیروی انتظامی متشکرم اگر این قانون اعدام تصویب شود کمتر بیناموسی جرئت میکند چنین کار زشتی را انجام دهد تازه من که میگم سنگسار از اعدام برای این افراد حیوان صفت که غریزه شهوت رو پرورش داده اند بهتره.هر کی ناموس داره و با این عمل بسیار مستهجن مخالفه لایک کنه تا همه بفهمند یه ایرانی همون آریایی یه که ناموس حالیشه ممنون
    در ضمن من پسر هستم

  2. کمی پوشش خودشون دخترا درست کنن سوار هر ماشینی نشند که این اتفاق نیفته بارها میگن ۹۰ درصد دختران که مزاحم دارن بد حجاب هستن وبا سوار ماشینی میشن

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*