خانه / حوادث / گر‌گ‌های زرد مشهد به دار آویخته شدند + عکس

گر‌گ‌های زرد مشهد به دار آویخته شدند + عکس

دو متجاوز به عنف معروف به گرگ‌های زرد صبح امروز در میدان حافظ واقع در ابتدای سیدی مشهد در ملأعام به دار مجازات آویخته شده و پرونده متهم سوم متجاوزان به عنف در حال رسیدگی است.

دو متهم پرونده گرگ‌های زرد با نام‌های «عین» و «الف» از ۱۹ آبان ماه سال ۹۳ اعمال مجرمانه خود را آغاز کرده و با استفاده از یک تاکسی زرد رنگ بین شهری دختران را در دام خود انداخته و طعمه اهداف پلید خود می‌کردند.

برپایه این گزارش کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی کار خود را در این پرونده آغاز و پس از یک ماه این دو متهم که ۲۴ و ۲۵ ساله بودند را شناسایی و دستگیر کردند.

متهمان پرونده گرگ‌های زرد در بازجویی‌های انجام شده به سه فقره تجاوز به عنف به دختران جوان که از آنان شکایت به عمل آمده بود، اعتراف کردند.

فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی حوادث مشهد اخبار مشهد اخبار قتل اخبار جنایی

لازم به یادآوری بوده متهمان این پرونده در بازجویی‌های خود در یک مورد تجاوز به عنف از همراهی جوانی ۱۸ ساله یاد کردند که پس از اعترافات آنها و پیگیری‌های پلیس، متهم سوم پرونده نیز دستگیر و در حال حاضر پرونده وی در حال رسیدگی است.

تحقیقات از متهمان طی ۲۵ روز در دادسرای مشهد انجام و در شعبه پنج دادگاه کیفری خراسان رضوی مورد رسیدگی قرار گرفت.

دو متهم پرونده در چندین جلسه دادگاه به صراحت به تجاوز به دختران جوان توسط تاکسی زرد رنگ اعتراف و لذا قاضی پرونده رأی به اعدام آنان در ملأعام داد.

فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی حوادث مشهد اخبار مشهد اخبار قتل اخبار جنایی

صبح امروز دو متهم پرونده گرگ‌های زرد به جرم تجاوز به عنف در میدان حافظ با حکم صادره و تائید شده در شعبه ۲۸ دیوان عالی کشور به دار مجازات در ملأعام آویخته شدند.

لازم به ذکر بوده پس از اعدام گرگ‌های زرد جمعیت حاضر با شعار «نیروی انتظامی تشکر، تشکر» از جدیت پلیس در برقراری امنیت قدردانی کردند.

۵ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. بهترین کار همین است من هم به نوبه خود از نیروی انتظامی متشکرم اگر این قانون اعدام تصویب شود کمتر بیناموسی جرئت میکند چنین کار زشتی را انجام دهد تازه من که میگم سنگسار از اعدام برای این افراد حیوان صفت که غریزه شهوت رو پرورش داده اند بهتره.هر کی ناموس داره و با این عمل بسیار مستهجن مخالفه لایک کنه تا همه بفهمند یه ایرانی همون آریایی یه که ناموس حالیشه ممنون

  2. نباید اعدام بشن دختران شاید رفتارشان طوری بوده موردتحریک پسر شدند

  3. نمیدونم ولی شایداون دخترام بدشون نمی اومده وخودشون میرفتن باپسرا…

  4. اگر دختران تحریک کننده هم به اعدام محکوم میشدند اجرای عدالت دار پسران بی حرف بود اگر همین دختران تحریک کننده جنس مخالف داشتند چی و یا اگر مردان نسبت به زنان استقلال درک بیشتر دارند و گناه به گردن پسرها افتاده است پس چرا حقوق زنان ناسازگار و دختران تحریک کننده باید با سرکوبی پسران و مردان تایین شود ای کاش روزی پسران بفهمند که حتی ازدواج حلال گناه است چه برسد به این که خودشان را در برابر اسرارو اسرارو اسرار این دختران تحریک کننده ببازند خداوندا ایا وقتش نیست که نیاز جنسی تحمیلیت را از پسران بگیری و ما را در عذاب پستی دختران تحریک کننده … نجات دهی ؟

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*