خانه / سیاسی / نظر ضرغامی درباره «دستخط آقا»

نظر ضرغامی درباره «دستخط آقا»

سیدعزت الله ضرغامی، رئیس سابق رسانه ملی مطلبی را با عنوان «دستخط آقا !» در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد.

وی در این مطلب نوشت: پس ازواقعه ی انفجار مسجد ابوذر، سمت راست بدن حضرت آقا، دچار آسیب دیدگی جدی شد. خداوند ایشان را برای ملت و انقلاب حفظ کرد. به ناچار از دست چپ برای نوشتن استفاده می کنند، با این حال زیبایی خط ایشان اعجاب برانگیز است.

تصویر فوق، قسمتی از مرقومه ی ایشان خطاب به حقیر است که قواعد هنر خط در اوج، رعایت شده است. بیش از این در توان و تخصص ام نیست!
دستخط حضرت امام (ره) هم فوق العاده بود. ارزش های هنری بزرگان در محاق شخصیت برجسته ی سیاسی _ اجتماعی شان کمتر به چشم می آید.
امسال در سالگرد این حادثه، در مسجد ابوذر و در همان محل مورد نظر سخنرانی داشتم. (چه مردم خوب و حق شناسی)، جناب حجت السلام مطلبی، امام جماعت انقلابی و پرتلاش مسجد به من گفت: ضبط صوتی که در آن بمب کار گذاشته شده بود، درست در سمت چپ و مقابل قلب آقا بود ولی حرکات ایشان به اطراف در موقع سخنرانی که شیوه ی هنرمندانه ی فن خطابه است، باعث شد تا موقع انفجار، قلب سالم بماند.

آقا به جوانان می فرمایند، همین نعمت حرکت انگشتان شما که مثلا یک جاسوئیچی را دور انگشت می چرخانید نعمت بزرگی است. (نقل به مضمون)…. قدر بدانید. سلامتیشان صلوات.

منبع: فارس

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*