خانه / آخرین اخبار / خواننده زیرزمینی، نژاد عرب را تهدید به مرگ کرد + عکس

خواننده زیرزمینی، نژاد عرب را تهدید به مرگ کرد + عکس

شعری پر از توهین های وقیح به نژاد عرب آن هم با چاشنی حمایت از سردار سلیمانی شایعه امپراتوری ایران و نفرت از فارسی زبان ها را دوباره دربین عربهای منطقه زنده کرد.

در روزهای اخیر با اوج گرفتن کمپین های ضد ایرانی و ضد جبهه مقاومت توسط آل سعود متاسفانه یک فایل صوتی از خواننده زیر زمینی و رپ منتشر شده که در آن نژاد عرب را به مرگ تهدید می کند و خودش را عرب کش معرفی می کند در این ترانه بارها به نژاد عرب با الفاظ بی ادبانه ای هتاکی شده است.

خواننده زیرزمینی خواننده رپ بیوگرافی بهزاد پکس

نکته قابل تامل این ترانه زیرزمینی استفاده  از اسم حاج قاسم سلیمانی برای تخریب قوم عرب است و همین اتفاق باعث شده تا بسیاری از رسانه های سعودی این ترانه را به پای نظام جمهوری اسلامی ایران بنویسند.

 

این اتفاقات درست در ایامی در حال انجام است که رسانه های سعودی با راه اندازی کمپین هایی در تلاش هستند تا مردم غیور و همیشه بیدار عرب استان خوزستان را برای همراهی با خود و مقابله با ایران و فارس ها تحریک نمایند.

 

گفتنی است اینگونه آهنگ ها بعد از سخنان عجیب و قابل تامل آقای یونسی در مورد امپراتوری ایران بسیار مخرب بوده و می تواند موج رسانه ای را که علیه ایران راه افتاده را تقویت کند و بهره اش را تنها دشمنان ایران و اسلام خواهند برد.

البته نکته مهم و قابل توجه اینکه این آهنگ در فروردین ۹۴ منتشر شده ولی چرا حالا جنجالی شده؟

منبع : جام نیوز

یک نظر ثبت شده

  1. مرگ بر … دمت گرم بهزاد پکس شما برید ……..

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*