خانه / آخرین اخبار / کیان (احسان) علی آبادی و ماجرای عکس های حاشیه ساز یک آقازاده بچه پولدار + عکس

کیان (احسان) علی آبادی و ماجرای عکس های حاشیه ساز یک آقازاده بچه پولدار + عکس

در روزهای گذشته عکسهایی از یک آقازاده با خودروها و لوازم لوکس و پرچم آمریکا در شبکه های اجتماعی دست به دست می شدند که این عکس ها را به کیان (احسان) علی آبادی، فرزند محمدعلی آبادی وزیر اسبق ورزش، منتسب می دانستند.

عکس هایی که در وحله اول یادآور صفحه اینستاگرام بچه پولدارهای تهران بود.تصاویری همراه با مازراتی، ساعت های لوکس و گران قیمت و البسه مارک دار.

پس از فراگیرشدن عکسها در شبکه های اجتماعی، این تصاویر به سایت های خبری راه یافت و حتی باشگاه خبرنگاران متعلق به سازمان صداوسیما، گزارش مفصلی از این صفحه همراه با عکس های آن منتشر کرد تا عکس ها و انتساب آن به فرزند محمد علی آبادی، رسمیت بیشتری به خود بگیرد.

پسر محمد علی آبادی بیوگرافی کیان علی آبادی آقازاده های ایرانی

از آن سو اما در در اولین واکنش، اینستاگرام منتسب به پسر علی آبادی عنوان کرد که عکس های لوکس صرفا جنبه هنری دارند. ساعتی بعد اما همین عکس های لوکس و به خصوص عکس حالا دیگر مشهور استخر با دوبنده پرچم آمریکا، از این صفحه حذف و نام صفحه از کیان علی آبادی(kianaliabadi) به کیان دیزاینر(kian_designer_pv) تغییر کرد. همچنین پست تازه ای منتشر شد که صاحب صفحه (کیان علی آبادی) را در حال نمازخواندن در کربلا نشان می داد.

اما این همه ماجرا نبود چرا که شب گذشته تمامی عکس های شخصی از این صفحه حذف شدند و نام صفحه نیز به Architect_pv تغییر نام پیدا کرد.

پسر محمد علی آبادی بیوگرافی کیان علی آبادی آقازاده های ایرانی

شایان ذکرست که، این صفحه حدود ۱۹ هزار فالوور دارد.

عکس های منتشر شده توسط سایت باشگاه خبرنگاران متعلق به سازمان صداوسیما:

پسر محمد علی آبادی بیوگرافی کیان علی آبادی آقازاده های ایرانی

همچنین این سایت پست فیسبوک مجری شبکه من و تو را نیز منتشر کرده است که نوشته:

این آلبوم اختصاص داره به یکی از آقازاده‌ها. پسر آقای علی آبادی رئیس تربیت بدنی و سرپرست وزارت نفت محمود احمدی نژاد. اسم این آقا “احسان”ـه که تو اینستاگرامش عوضش کرده و گذاشته “کیان”. بله، این فرد پسر آقای “علی آبادی”ـه. با مازراتی عکس میگیره، با پورشه، و هی به همه میگه: “با ما لاکچری باشید”. هفده هزار فالوئر بدبخت‌تر از خودش هم داره.

پسر محمد علی آبادی بیوگرافی کیان علی آبادی آقازاده های ایرانی

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. سلام خسته نباشید.چیز ی ندارم بگم فقط خواستم بگم کاش باپول باباجون لااقل دندوناشو درست میکرد تا موقع خندیدن گند نزنه به ماشین و خونه آنچنانیشون.زشتی بدترکیب

  2. پول بابا جون نیست پول مردمه که بالاخره یه روزی پس گرفته میشه .شک نکن

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*