خانه / آخرین اخبار / تجمع سهامداران پدیده شاندیز در مشهد و تهران

تجمع سهامداران پدیده شاندیز در مشهد و تهران

هنوز خبری از تعیین قیمت سهام شرکت پدیده شاندیز نیست و سهامداران به جای اینکه به دادگاه برای گرفتن اموال خود مراجعه می کنند، ترجیح داده اند مقابل استانداری خراسان رضوی در مشهد و وزارت کشور در تهران تجمعات کم حجمی را سازماندهی کنند.
مالباختگان پدیده شاندیز بر خلاف مالباختگان موسسه اعتباری میزان، تمایلی برای رفتن به دادگاه، حضور گسترده در تجمعات خیابانی و خوابیدن در پیاده روهای مقابل بانک مرکزی ندارند.
با این حال برخی از سهامداران پدیده شاندیز که فرا رسیدن شروع بازپرداخت حواله ها را نزدیک می بینند امروز مقابل استانداری خراسان رضوی تجمع کردند.
جمعیت آنها که حدود ۱۰۰ نفر برآورد می شد، با در دست داشتن پلاکاردهایی به تاخیر در اعلام قیمت کارشناسی مقابل استانداری خراسان رضوی اعتراض کردند.
این افراد معتقدند با دیر اعلام شدن قیمت کارشناسی، شرکت پدیده زمانی برای ورود به بورس و یا جذب سرمایه گذار نخواهد داشت و وصول حواله های آن ها به تاخیر خواهد افتاد.
پرونده شرکت پدیده شاندیز به شورای عالی امنیت ملی ارجاع شده و هنوز تصمیمات این شورا در خصوص سهامداران آزاد این شرکت، اعلام نشده است. رئیسی دادستان کل کشور چندی پیش اعلام کرد ۸۰ درصد از این شرکت متعلق به یک نفر (محسن پهلوان) است و او با استفاده از فروش ۲۰ درصد سهام باقیمانده به مردم، برای خود سپر انسانی فراهم کرده.
امروز برخی از سهامداران پدیده در تهران نیز تصمیم به حضور در مقابل وزارت کشور داشتند که تعداد آنها به انگشتان دو دست نرسید و این تجمع برگزار نشد. به نظر می رسد سهامدار عمده شرکت پدیده شاندیز با انداختن توپ تعیین نرخ سهام پدیده به زمین دادستانی و شورای عالی امنیت ملی تاکنون توانسته جلوی شکایت کردن سهامداران را بگیرد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*