خانه / آخرین اخبار / جنجال تازه مهناز افشار؛ اعتراض به عدم حضور زنان در ورزشگاه آزادی + عکس

جنجال تازه مهناز افشار؛ اعتراض به عدم حضور زنان در ورزشگاه آزادی + عکس

بازیگر فیلم «نهنگ عنبر» نسبت به عدم حضور زنان در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی تیم ستارگان ایران در مقابل ستارگان جهان واکنش نشان داد.

مهناز افشار از توئیتر برای بیان اعتراض خود به عدم حضور زنان در ورزشگاه بهره برد. این بازیگر که به تازگی فعالیت‌های خود در این رسانه اجتماعی را بیشتر کرده، پیش از این نیز برای تکذیب خبر تغییر نام فرزندش از توئیتر استفاده کرده بود.

 «نهنگ عنبر» به کارگردانی سامان مقدم آخرین حضور مهناز افشار بر پرده سینماهای ایران است.

او برای نشان دادن اعتراض خود به عدم حضور زنان در ورزشگاه آزادی، با اشاره به خالی بودن جای زنان برای تماشای این بازی، نوشت : «اسمش «کج سلیقگی» است یا هرچیز دیگری، دیروز باز هم جای زنان در ورزشگاه آزادی خالی بود.»

همسر مهناز افشار بیوگرافی مهناز افشار اینستاگرام مهناز افشار

خب بازیگرانی که رفته رفته حضور آنها در سینما کم رنگ می شود با ایجاد جنجال و پست های خبرساز در شبکه های اجتماعی در پی بازگشت به تیتر اول اخبار هستند که در این رابطه تا الان مهناز افشار بسیار موفق عمل کرده.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. اصل کلام و تمام آنچه باید گفته شود را مدیر سایت در انتهای خبر با رنگ قرمز آورده اند. ممنون که زحمت ما را هم برای انتقاد کم کردید.

  2. این زن اگه واسه مقام زن ارزش قایل بود منتظر طلاق زن اول شوهر فعلیش نمی نشست.این حرفا و حرکات واسه جلب توجه و محبوبیت هست.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*