خانه / آخرین اخبار / به قتلگاه اتحادیه اروپا خوش آمدید! + عکس

به قتلگاه اتحادیه اروپا خوش آمدید! + عکس

کشف ۷۱ جسد در یک کامیون یخچال دار در اتریش! گویا همه سرنشینان این کامیون از پناهجویان کشورهای آسیایی و افریقایی بودند که به امید زندگی بهتر این راه بی بازگشت را انتخاب کردند.هنوز علت مرگ این پناهجویان مشخص نشده است.

قاچاق انسان سفر به اروپا سفر به اتریش پناهندگی به اروپا

آمار تعداد پناهجویان خفه شده در کامیون حمل گوشت که در حاشیه بزرگراه‌های اتریش پارک شده بود و کشف شد، به ۷۱ نفر رسید که چند زن و بچه خردسال هم در میان جنازه‌ها دیده میشوند.

۴ نفر از قاچاقچیان از جمله راننده کامیون در ارتباط با حمل مخفیانه و کشته شدن این پناهجویان امروز شناسایی و بازداشت شدند! جنازه ۷۱ پناهجوی بزرگسال و خردسال در داخل یک کامیون یخچال دار حمل گوشت مرغ که دیروز در کنار یکی از بزرگراه‌های اتریش پارک و رها شده بود، پیدا شد!

قاچاق انسان سفر به اروپا سفر به اتریش پناهندگی به اروپا

قاچاقچیان پناهجویان رو از جمهوری صربستان در شرق اروپا به مقصد اروپای غربی سوار کرده و هر ۷۱ نفر رو در داخل یخچال کامیون جا داده و پنهان کرده بودند. پناهجویان در میان راه و در طول مسیر همگی بر اثر نبود هوا در پشت کامیون حمل گوشت مرغ خفه شده و چند نفر آنها در تلاش برای نجات خود از داخل یخچال قفل شده با هم درگیر و زخمی شده بودند.

پلیس اتریش اعلام کرد کامیون حامل پناهجویان چند شب پیش در کنار بزرگراه رها شده بوده اما کسی به آن مظنون نشده بود! دیروز به هنگام کشف کامیون، قطره‌های خون کشته شده‌ها از لبه‌های درب عقب کامیون به روی آسفالت جاده ریخته و بوی تعفن جنازه‌ی پناهجویان مُرده که چند شب پس از مرگشان در داخل کامیون مانده بودند، فضای اطراف بزرگراه را پر کرده بود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*