خانه / بورس و سهام / آخرین اخبار از پرونده سهام عدالت

آخرین اخبار از پرونده سهام عدالت

مهر، مدیر عامل اتحادیه کشور تعاونی های سهام عدالت کشور گفت: تاکنون 45 میلیون نفردر 6 مرحله توزیع سهام عدالت، این سهام را گرفته اند و با توزیع کامل سهام عدالت کارگران ساختمانی که از پارسال آغاز شده است، پرونده این طرح کامل می‌شود.

داریوش پاک بین گفت: طرح توزیع سهام عدالت کارگران ساختمانی در سال گذشته آغاز شده است و حدود 2.8 میلیون نفر از 3.8 میلیون نفر ثبت نام شده پالایش‌ اطلاعات شده اند. حدود یک میلیون نفر با 6 مرحله قبلی همپوشانی داشتند و به دلیل تکرار ثبت نام حذف شده اند.

مدیر عامل اتحادیه کشور تعاونی های سهام عدالت افزود: فرم اطلاعات این افراد در شرکت های سهام عدالت استانی  و شهرستان ارسال شده است و فقط در شهر تهران حدود 30 تا 40 هزار نفر از ثبت نام شدگان برای تکمیل مدارک مراجعه نکرده اند که اخیراً اعلام شده است باید مراجعه و تکمیل کنند.

وی با بیان اینکه این مهلت فقط برای آن است که کارگران ساختمانی که قبلاً نام نویسی و کد رهگیری دریافت کرده اند و آنهایی که ثبت نام نکرده اند، مراجعه نکنند، افزود: تاکنون 45 میلیون نفر سهام عدالت گرفته اند که ارزش آن به بیش از یکصد هزار میلیارد تومان می رسد و سهام عدالت هر فرد 2.6 میلیون تومان می ارزد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*