خانه / آخرین اخبار / رابطه پنهانی با زن شوهردار به جنایت در پارک چیتگر ختم شد + عکس

رابطه پنهانی با زن شوهردار به جنایت در پارک چیتگر ختم شد + عکس

در ساعت ۱۹:۰۰ تاریخ ۲۵ مرداد وقوع یک فقره درگیری منجر به جنایت در پارک چیتگر به کلانتری ۱۸۱ عوارضی اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل و بررسی‌های اولیه مشخص شد جوانی ۳۰ ساله بر اثر اصابت ضربه چاقو به ناحیه گردن و به علت خونریزی شدید فوت کرده است. همزمان خانم جوانی بنام الهام (۲۴ ساله) در محل جنایت حضور داشت که عامل ارتکاب جنایت را همسرش معرفی و عنوان کرد: همسرم با مقتول درگیر شد و پس از زدن چاقو به گردن «حمید» (مقتول)، با یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ از محل فرار کرد.

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور شعبه هشتم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات الهام

الهام پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی، اظهارات مختلف و بعضا متناقض را مطرح کرده اما نهایتا در آخرین اعترافاتش عنوان کرد: از چندی پیش با مقتول که همسایه سابق ما بود، ارتباط داشتم پس از گذشت مدتی، همسرم به من شک کرد و من نیز به همین علت از مقتول درخواست کردم تا ارتباطش را با من قطع کند اما او که چندی پیش از همسرش متارکه کرده بود، اصرار داشت که من از همسرم جدا شده و با او زندگی کنم. روز حادثه با مقتول تماس گرفتم تا برای آخرین بار با او صحبت کرده و از او بخواهم تا دیگر با من کاری نداشته باشد. مقتول با یک دستگاه خودرو پراید به محل قرار آمد و من را سوار ماشین کرد و هر دو نفر به پارک چیتگر رفتیم، در حالی که در داخل ماشین در حال صحبت بودیم، ناگهان همسرم با موتور به ما نزدیک شد و من با دیدن وی از ماشین پیاده شدم؛ مقتول نیز از ماشین پیاده شد که همسرم با چاقوی همراه خود ضربه‌ای به گردنش زد و از من خواست تا به همراه وی از محل فرار کنم اما من در محل ماندم و او به تنهایی فرار کرد.

من قاتل هستم

با توجه به شناسایی محل سکونت عامل جنایت در محدوده میدان فلاح، کارآگاهان به این محل مراجعه و در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که قاتل به نام سعید (۳۲ ساله) از محل سکونت خود متواری شده است.

همزمان با آغاز اقدامات پلیسی جهت دستگیری سعید، کارآگاهان اداره دهم با مراجعه به خانواده سعید و انجام مشاوره از آنها درخواست کردند تا نسبت به معرفی سعید به اداره دهم پلیس آگاهی همکاری کنند؛ سرانجام در تاریخ ۹ شهریور، سعید با مراجعه به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ خود را معرفی و صراحتا عنوان کرد که مقتول را با ضربه چاقو به قتل رسانده است.

عکس رابطه جنسی رابطه نامشروع جنسی رابطه نامشروع دوست دختر دوست پسر خیانت همسر حوادث تهران اخبار تهران

سعید در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : روز حادثه من سرکار بودم که همسرم با من تماس گرفت و اصرار کرد تا به خانه بروم اما زمانی که به خانه مراجعه کردم، او حضور نداشت به تصور اینکه اتفاقی افتاده چاقویی را از آشپزخانه برداشته و از خانه بیرون آمدم که همسرم مجددا با من تماس گرفت و خواست که به پارک چیتگر بروم. زمانی که به پارک رسیدم، همسرم را مشاهده کردم که در داخل یک خودرو در حال صحبت کردن با مقتول است؛ پس از نزدیک شدن به آنها، همسرم با دیدن من از ماشین پیاده شد و به دنبال او مقتول نیز از ماشین پیاده شد که با او درگیر و با چاقو ضربه‌ای به گردنش زدم که روی زمین افتاد و من از محل فرار کردم.

عکس رابطه جنسی رابطه نامشروع جنسی رابطه نامشروع دوست دختر دوست پسر خیانت همسر حوادث تهران اخبار تهران

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با وجود شناسایی عامل اصلی جنایت و اعتراف صریح متهم به ارتکاب قتل عمد، همچنان در این پرونده مواردی جهت بررسی صحت اظهارات متهم و همسرش و تکمیل پرونده وجود دارد؛ لذا دستور بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده برای متهم اصلی پرونده و همچنین همسرش صادر شد تا تحقیقات کاملی از آنها انجام شود.

عکس رابطه جنسی رابطه نامشروع جنسی رابطه نامشروع دوست دختر دوست پسر خیانت همسر حوادث تهران اخبار تهران

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*