خانه / آخرین اخبار / جدول قیمت انواع دوربین دیجیتال

جدول قیمت انواع دوربین دیجیتال

مدل دوربین

کیفیت ( مگاپیکسل )

قیمت ( تومان )

Sony Cybershot DSC – H20020.4850,000
Sony Cybershot DSC – H30020.41,540,000
Sony Cyber-Shot DSC – H9016.4590,000
Sony Cybershot DSC – H10016.4690,000
Sony Cyber-Shot DSC-TX2016.8790,000
Sony Cyber-Shot DSC-TX200V18.9880,000
Sony Alpha NEX-724.35,000,000
Sony Alpha NEX-F316.71,500,000
Sony DC – HX10v18.9820,000
Sony DC – HX20v18.91,150,000
Sony Cyber-Shot DSC-HX200V18.91,420,000
Sony Cyber-Shot DSC-HX10V18.9790
Sony Cyber-Shot DSC-HX20V18.91,100,000
Sony Cyber-Shot DSC-WX7016.8470,000
Sony Cyber-Shot DSC-WX5016.8450,000
Sony Cyber-Shot DSC-WX10018.9540,000
Sony Cyber-Shot DSC-WX15018.9590,000
Sony Cyber-Shot DSC-WX17018.2670,000
Sony Cyber-Shot DSC-W73016.4435,000
Sony Cyber-Shot DSC-W71016.4370,000
Sony Cyber-Shot DSC-W71016.4370,000
Sony Cyber-Shot DSC-W69016.4530,000
Sony Cyber-Shot DSC-W65016.4420,000
Sony Cyber-Shot DSC-W67016.4400,000
Sony Cyber-Shot DSC-W63016.1400,000
Sony Cyber-Shot DSC-W62014.5330,000
Sony Cyber-Shot DSC-W61014.5310,000
Sony Cyber-Shot DSC-W17010.1800,000

مدل دوربین

کیفیت ( مگاپیکسل )

قیمت ( تومان )

Canon Ixus 132 IS16.6570,000
Canon EOS 1100D (Reble T3) Body12.61,500,000
Canon IXY 32S12.1640,000
Canon EOS 1100D (Rebel T3)12.61,330,000
Canon EOS 100D18.02,700,000
Canon Powershot A140016.0300,000
Canon IXUS 1000 HS10.6640,000
Canon PowerShot A220014.1320,000
Canon IXUS 1100 HS12.8700,000
Canon PowerShot A230016.0350,000
Canon IXUS 115 HS12.1530,000
Canon Powershot A250016.4400,000
Canon IXUS 117 HS12.1600,000
Canon Powershot A260016.4450,000
Canon IXUS 125 HS16.8520,000
Canon EOS 600D18.71,880,000
Canon PowerShot A3300 IS16.4400,000
Canon EOS 60D Body18.02,550,000
Canon EOS 60D Kit EF 18-200 IS18.04,200,000
Canon PowerShot A3350 IS16.4420,000
Canon IXUS 230 HS12.8560,000
Canon PowerShot A3200 IS14.1360,000
Canon PowerShot A3400 IS16.6430,000
Canon IXUS 240 HS16.1530,000
Canon EOS 60D Kit EF 18-135 IS18.03,350,000
Canon IXUS 245 HS16.8630,000
Canon EOS 60D Kit EF 18-55 IS18.03,100,000
Canon PowerShot A2300 IS16.0360,000
Canon EOS 650D Kit EF-18-55 IS18.52,250,000
Canon IXUS 300 HS10.0570,000
Canon IXUS 510 HS16.8780,000
Canon EOS 650D Body18.52,380,000
Canon IXUS 500 HS10.1620,000
Canon EOS 1100D + 18-55 IS12.61,550,000
Canon Ixus 117 HS12.1580,000
Canon EOS 600D (Kiss X5) Body18.72,090,000
Canon EOS 600D (Kiss X5 Rebel T3i) Body18.71,800,000
Canon EOS 600D – 18-55 & 55-250 IS18.72,450,000
Canon EOS 600D + Kit EF 18-55 IS18.72,100,000
Canon EOS 600D + Kit EF 18-135 IS18.73,100,000
Canon EOS 600D ( Kiss X5 – Rebel T3i)18.72,000,000
Canon EOS 700D18.52,950,000
Canon EOS 7D + 15 – 8518.05,900,000
Canon EOS 7D – Kit EF 18-135 IS19.05,250,000
Canon EOS 7D – Kit EF 18-200 IS19.05,600,000
Canon EOS 7D – Body19.04,100,000
Canon EOS 6D – Body20.65,200,000
Canon EOS 6D + 24-105 L IS20.69,750,000
Canon EOS 5D Mark II Body22.06,750,000
Canon EOS 5D Mark III + 105 – 2423.414,500,000
Canon EOS 6D Kit 24-105mm f/4 L IS USM26.07,750,000
Canon EOS M – 18-55 mm f/3.5-5.6 IS STM18.52,500,000
Canon EOS 5D Mark II Body22.07,000,000
Canon EOS 5D Mark II Kit 24 – 105 L22.010,500,000
Canon EOS 5D Mark II Kit 24 – 105 L IS22.09,800,000
Canon EOS 5D Mark III Body22.011,000,000
Canon EOS 5D Mark III Kit 24 – 105 L22.013,300,000
Canon EOS 5D Mark III Kit 24 – 105 L IS23.414,000,000
Canon EOS 550D ( Kiss X4 )18.72,230,000
Canon EOS-1D C Camera (Body Only)40,100,000
Canon PowerShot S11012.81,380,000
Canon PowerShot SX40 HS12.81,550,000
Canon PowerShot SX50 HS12.81,350,000
Canon PowerShot SX500 IS16.6880,000
Canon PowerShot SX130 IS12.1450,000
Canon PowerShot SX150 IS14.5500,000
Canon PowerShot SX160 IS16.6620,000
Canon Powershot SX280 HS12.81,100,000
Canon PowerShot SX260 HS12.1870,000
Canon PowerShot SX240 HS12.8830,000
Canon PowerShot SX230 HS12.8750,000
Canon PowerShot SX220 HS12.1750,000
Canon PowerShot G1210.41,570,000
Canon PowerShot G1512.81,500,000
Canon PowerShot G1 X15.02,000,000
Canon PowerShot D2012.11,190,000
Canon PowerShot A81016.0280,000
Canon PowerShot A4000 IS16.0430,000
Canon PowerShot A405016.0490,000
Canon PowerShot A2400 IS16.0370,000

مدل دوربین

کیفیت ( مگاپیکسل )

قیمت ( تومان )

Samsung WB850F16.81,050,000
Samsung WB151F16.4740,000
Samsung WB75012.5720,000
Samsung WB650450,000
Samsung WB600410,000
Samsung ST9316.0390,000
Samsung ST8816.4500,000
Samsung ST6816.4430,000
Samsung ST6712.4320,000
Samsung ST6414.2320,000
Samsung ST500310,000
Samsung PL17016.4460,000
Samsung PL150275,000
Samsung PL12114.4370,000
Samsung PL100210,000
Samsung Galaxy Camera GC10016.31,590,000
Samsung MV80016.4620,000
Samsung ES8112.4220,000
Samsung DV300F16.4610,000
Samsung DV10116.4420,000
Samsung NX100021.62,145,000

مدل دوربین

کیفیت ( مگاپیکسل )

قیمت ( تومان )

Nikon D90 Kit 18-105 VR12.93,200,000
Nikon D300S4,800,000
Nikon D3X24.515,600,000
Nikon Coolpix S3010.4440,000
Nikon 1 V110.11,950,000
Nikon 1 J1 with 10-30 mm VR Zoom Lens10.11,350,000
Nikon D4 Camera (Body Only)16.219,500,000
Nikon D9012.93,150,000

چگونه یک رینگ اسپرت مناسب برای خودرو انتخاب کنیم؟

مقایسه پژو پارس LX TU5 با سورن ELX EF7

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*